• $13,6368
  • €15,4363
  • 781.22
  • 1927.39
22 Temmuz 2013 Pazartesi

Kaptan köşkünün sakin amirali

LANKARAN - Emre’deki büyük değişimin farkında mısınız? Hırçın değil, sakin. Kimse ile kavga etmiyor. Üzerine yapıştırılan o kötü imajı silmek üzere. Bunun nedeni, baba olmanın verdiği olgunluk ve kısa dönem Avrupa macerası. Şu anda oynadığı muhteşem futbolla kaptan köşkünün sakin amirali. Oyun içinde arkadaşlarını mükemmel yönetiyor. Özellikle dikine oynayan ve adam eksilten Alper ile iyi anlaşıyor.
Emre’deki bu değişim, kaleci Volkan’da da görülüyor. O da yakında baba olacağı için her şeye bir başka gözle bakmaya başlayarak olgunluğun işaretlerini veriyor. Bu değişimin bir halkasında geçen sene aldığı beş maç cezanın da rolü var. Biri bitti. 
G.Saray ile oynanacak Süper Kupa ile üç lig maçında kalede kim oynayacak? Serdar mı Mert mi! Gökhan Gönül’ün boşluğuna, Mehmet Topuz “Ben oynarım” mesajı veriyor. Alves’in yanında Yobo’yu izledik. Fazla iş düşmedi. Egemen de oynadıktan sonra partneri belli olur. Orta sahada müthiş bir forma mücadelesi var: Emre, Alper, Meireles, Cristian, Holmen. Kulübede oturana yazık olacak. Takımın yumuşak karnı sol ön. Stoch, Krasic, Caner denendi. Bu bölgenin can simidi Sow veya bir yeni transfer olabilir. 
F.Bahçe iyi yolda. Ersun Yanal farklı futbol oynamak istiyor. Ama eksikleri var. Çarşamba günü PSV gibi ciddi bir rakip karşısında gerçek gücünü göreceğiz.

<p> </p>

Mesut Özil - Vitor Pereira arasında soğuk savaş devam mı ediyor?

İsrail hapishanesinden kaçan Filistinli tutuklular mahkemede darbedildi

Bir çiftçi tarafından bulundu! İçinden servet çıktı

Kedilerin en çılgın halleri