• $16,1818
  • €17,3478
  • 968.293
  • 2375
20 Aralık 2012 Perşembe

Genç Salih'I izledim...

Maçı izlerken, Başkan Aziz Yıldırım'ın 'Üç yabancı alacağım' sözünden yola çıkarak, 'Bunun birisinin santrfor olacağına' inananlar ortaya şöyle bir soru attılar: 'F.Bahçe Eneramo'yu mu alır, yoksa Nobre'yi mi?'
Nedeni; Semih'in isteksizliği, Bienvenu aşısının tutmaması. Sow'dan başka golcüsünün olmaması.
Her ne kadar Aykut Kocaman, 'Benim ikinci santrforum Kuyt' dese de, 'Eneramo'cu olanlar bu futbolcunun Sivas yönetimi ile sorunu olduğunu, gelebileceğini iddia ettiler. Nasıl olacak!
Takas desen, Semih gitmez. Bienvenu gitse, üstüne ne kadar para istenir. Sivas verir mi! Veya para olarak ne ister?
Sonunda ibre Türk olan Nobre'ye döndü. Kafam, 'İki futbolcu da F.Bahçe'de başarılı olur mu?' sorusuna takıldı. Ancak benim tanıdığım, iddialı Aziz Yıldırım, transferleri Türkiye'den değil, Avrupa'dan ses getirecek oyuncularla yapar.
DEVRE ARASI TEMİZLİK
Aykut Kocaman, 'Oynamayanlara 64 dakika' şans verdi, sabır gösterdi. Baktı ki istediği sonucu alamıyor, Cristian ile Sow'u oyuna aldı. Anında da istediği sonucu elde etti.
Bu da şunu gösterdi ki, 'F.Bahçe'de devre arasında temizlik olacak.'
Kim gider, kim kalır bilmiyorum.
Ancak Mehmet Topuz çok durgun. Hadi Semih'i anlayabiliyorum, oynamaya oynamaya paslandı. Ya Topuz!  En ufak bir kıpırdanma yok. Niye? Bu takımın Topuz'a, Krasic'e, Stoch'a ihtiyacı var. Dilerim 10 günlük devre arası, bu futbolcuların ikinci yarıya hazırlanmasında yeterli olur. Çünkü Aykut Kocaman'ın elinde en az oynamaya hazır 13 oyuncu olması lazım. Şu anda ise bu rakam 10'u geçmiyor.
F.Bahçe maçı kazandı. Cristian'ın attığı golleri görenler 'G.Saray maçında niye yoktu?' diye hayıflandılar.
Ama ben dün gece genç Salih'i hayranlıkla izledim. Toplu, topsuz, hücuma destek verme, top kazanma her şeyde vardı. F.Bahçe'nin, hatta sahanın en iyisiydi diyebilirim.

<p>Ezgi Aşık <span style='font-size: 1.6rem;'>soruyor, Doç. Dr. M</span>ehmet Yalçın Yılmaz <span st

İsveç, Stokholm Sendromu'ndan kurtulabilir mi?

Vahşi doğanın en acımasız canlıları! İşte korkutucu özellikleri

NASA tarih verdi! Dünya'ya doğru hızla yaklaşıyor

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Her anını kaydetti