• $13,0978
  • €14,9044
  • 753.528
  • 1818.03
20 Temmuz 2013 Cumartesi

Farklı bir takım izlemeye hazırlanın

Daha çok erken ama geçen seneden fark, “hücumu ön plana alan, çabuk oynayan, bol pozisyon üreten ve gol atan bir takım” olacak gibi. Ersun Hoca’nın en büyük avantajı kadronun geçen seneden daha güçlü olması ve kaliteli oyuncu sayısının artması. 
Bu sene dörtlü defansın önünde futbolun iki yönünü de oynayan üçlü bir orta saha olacak. Emre, Meireles, Cristian, Mehmet Topal, Alper, Holmen, istediğini oynat. Kuyt, Webo, Sow üçlüsünü bu orta sahanın uçurması lazım.
Geçen sene defansta sıkıntı vardı. Alves, tam F.Bahçe’nin istediği çok özelliği olan futbolcu. Sakin, topu ayağa olumlu sokan, hücuma da destek veren hatta iyi de frikik atma özelliği var. Seyirciyi selamlaması bile değişik. Gözü kapalı banko oynar, yanında da ya Yobo, Egemen olur. Kadlec henüz ısınma turlarında, Gökhan’ın yerine oynayan Topuz çok istekliydi. Webo geçen sene bıraktığı yerden aynen devam ediyor. Cardozo’yu taraftar çok istiyor ama gelince Webo ne olacak? Yabancılardan kim gider derseniz; başta kredisini tüketen Krasiç derim. Sonra da Stoch’u söylerim.
Bu sene çok farklı bir F.Bahçe izlemeye hazır olun. Yanal da futbolcular da tek bir şeye kilitlenmişler, her maçımız final olacak ve bizi izleyen keyif alacak. Bolu maçı ısınma turuydu ilk ciddi prova çarşamba günü Saracoğlu’nda olacak.

<p>Bu hafta GTA 5'in çevrim içi modundaki özel sunuculara yerleştirilen aşı merkezleri ve oyun içeri

GTA 5'te aşı kuyrukları oluştu | TeknoZone #11

Van'da aracın çarptığı ayı tedaviye alındı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (30 Kasım 2021)

2300 yılından geldiğini iddia ediyor! 300 yıl sonra neler olacak