• $16,703
  • €17,5578
  • 975.263
  • 2466.39
8 Temmuz 2015 Çarşamba

Eskiler yırtınıyor

Transferler bitti. Van Persie bugün yarın gelecek. Şimdi sıra takımdan gideceklerde. Vitor Perreira Urfa maçı ile elemelere başladı..

Şu anda 27 olan kadro 24’e inecek.

Bir haftalık kamp süresinde, idman ve maçlarda en istekli grup eski sporcular görünüyor.. Yeni hocanın gözüne girmek, formayı kapmak için olağanüstü enerji harcıyorlar..

Perreira, golcülere “Kalecilere pres yapın” diyor. Sow, Fernandao maçta devamlı bunu uygulamaya çalıştılar.

Ne oluyor. Dengesi bozulan kaleci geriden oyun kuramıyor, topu zorla taca atıyor.. Yani Fenerbahçe kazanıyor.. Stoperler oyunu beke topu atarak başlatıyor..O bekte uzun topla diğer bekteki arkadaşını atağa çıkarıyor.. Yani çabuk yön değiştirme.. İki oyun kuralı var.. Presle top kazanmak veya topla oyunu yönlendirmek

Dörtlü orta sahanın göbeğinde Topal-Meireles, Meireles-Holmen’i denedi. Diego’yu yetmiş dakika oynattı.. Stoch, hareketliliği, adam eksiltmedeki çabukluğu ve Hoca’nın istediği boş alanlara kaçmada çok iyiydi.. Stoperde yeni transfer A.Ba da sakinliği ve oyuna hakimiyeti ile farklı göründü.

Nani’nin de bir hareketi hoşuma gitti. Tek başına bir saat idman yaptı. Sonra odasına gitti, dinlendi. Ve Urfa maçı başlarken de sahaya gelip, arkadaşlarının yanında karşılaşmayı izledi.. Hava da soğuk olmasına rağmen aldırış etmedi. Demek ki büyük futbolcu sadece top oynamakla olmuyor…

<p class='MsoNormal'>Erkekler uzun parkurda genel klasman birincisi Gökhan  Uzuntaş olurken, kısa pa

Turkcell GranFondo İstanbul Yarışı Beykoz'da gerçekleşti

Marmaris'te ormanı yakan şüphelinin olaydan önceki son görüntüsü

İşte haftanın yalanları! Hepsi tek tek deşifre edildi

Çölün altında Türk mucizesi! Neredeyse Çin Seddi kadar uzun...