• $13,4726
  • €15,2894
  • 793.592
  • 2011.16
11 Şubat 2013 Pazartesi

Emre toparladı Sow dağıttı

Ama oyun başlayınca rahat değiller. Kafaları karışık. Oynamak istiyorlar, hata yapmaktan çekiniyorlar. Onun için de istedikleri oyun ritmine ulaşamıyorlar.
Sow hariç. Muhteşem oynadı. İlk yarı sağ kanatta oynadı, takımı ayakta tutan, Mersin defansının balansını bozan, mücadeleci bir Sow vardı. İkinci yarıda Cristian çıkıp Caner girince bu kez takım 4-4-2'ye döndü. Sow, Webo ile çift santrfor oynadı. İkisi de birer gol kaçırmalarına rağmen bu sistemde daha etkiliydiler. Kuyt, çıktıktan sonra Sow bu kez sol kanada geçti. Burada da başarılıydı.
Ve Emre... Hırsı, mücadelesi ile orta sahayı toplayan bir oyuncu. Kaleye iki şut attı, birisini direğin içinden Bicik, kornere gönderdi. İkincisi ise Webo'nun fırsatçılığı ile gol oldu.
Daha da önemlisi Emre, saha içinde takımın antrenörü, Aykut Hoca'nın sağ kolu gibi. İlk yarıda Cristian çok ileri gidince bir ara F.Bahçe beş kişi ile hücum eden, beş kişi ile defans yapan iki blok arasında 15 metre boşluk olan bir görünümdeydi. Emre, hocasına 'Kimse yardıma gelmiyor' diye sitem etti. İki dakika sonra Cristan geriye döndü.
Hasan Ali'nin oynamamasına üzülüyorum. İlk yarıda 30'un üstünde maç oynadı. Ziegler gelince kadroya giremedi. Hiç kimse kusura bakmasın ama Ziegler bu hali ile her zaman oynar. Hasan Ali'den daha yararlı.
NASIL KULÜP SEVGİSİ!
'Peki kim oynamaz?' derseniz, Cristian bal yapmayan arı gibi. Bir de Kuyt. Haftalardır kötü. İyi niyetli. Koşuyor ama esas görevini yapamıyor. Yani takıma pozisyon üreten pasları atamıyor. Meireles de öyle. O da hazır değil.
Yapılacak tek şey, duygusallığı bırakıp, 'Onu oynatmazsam darılır, bunu kadroya almazsam küser'i bırakıp, hak edenleri oynatmak.
Ligde çıkış arayan F.Bahçe kazandığı üç puanın yanında, bu maçı farklı da kazanıp, skor olarak da rahatlayabilirdi. Bunu yapamadı. Ama en azından üç puanı kazanarak ligdeki iddiasını devam ettirdi.
Bir sözüm de taraftarlara. Her yerde taraftar isyanda. Nedeni de bedava bilet. Mersin taraftarı bilet vermediği için durmadan yönetimini istifaya çağırdı. F.Bahçe için de Adana'da cılız gösteri vardı. Bu nasıl kulüp sevgisi!

 

<p class='MsoNormal'>Top ustası bu sevimli köpeği mutlaka 'GÖRMELİSİN'</p>

Top ustası sevimli köpeği GÖRMELİSİN

Piton ve timsahın ölümcül mücadelesi! Görenler dehşete kapıldı

Vücudu koruyup virüsleri öldürüyor! İşte o muhteşem besin ve faydaları

Karın ağrısı ile doktora gitti! Midesinden çıkanlar şoke etti