• $13,4444
  • €15,3617
  • 786.36
  • 2085.76
13 Şubat 2012 Pazartesi

Emre olmayınca her yer çöküyor

F.Bahçe, Emre ile Gökhan'ın sıkıntısını çekiyor. Savaşçı özelliği olan bu iki futbolcu, takıma tempo getiren, topu ileriye taşıyan, sahada uyuyanları bile uyandıran özel oyunculardı. Hadi Orhan, iyi niyeti ile mücadele ediyor. Yerinde sırıtmıyor diyelim.
Peki Emre'nin görevini kim yapacak? Mehmet Topuz mu! Haftalardır kötü oynuyor ama 11'in değişmez oyuncusu... Emre, Alex'i oynatıyordu... Şimdi Alex'i oynatan yok. O da durgun, isteksiz... Sadece duran toplarda var. Penaltıyı kaçırması da eski havasından uzak olmasının bir işareti. Emre, rakip defansın arkasına uzun toplar atarak Stoch'u kaçırıyordu. Bırakın bunu yapanı, ayağındaki topu arkadaşına düzgün pas veren yok.
Emre'nin sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Acaba sözleşmesi uzatılmadığı için kafası mı bozuk? Sakatlığına itirazım yok. Geçen sene oynamadığı maçlarda da arkadaşlarının yanında olurdu. Moral verirdi. Evinde toplar sohbetler yapardı. Şimdi göremiyorum, duymuyorum. Televizyonlara demeç bile vermiyor. Sezon sonunda önünü görememesi de kafasını karıştırıyor.

EZİLİRSİN, BÜZÜLÜRSÜN

Kulübede gerçek ön libero Selçuk oturuyor, çakması sahada...
Neden! Maç eksiği varmış. 18'e giren bir oyuncu nasıl maç eksiğini giderecek? Takım yenik, moraller bozukken mi yoksa ilk 11'de oynatıp, güven mesajıyla mı!
Caner diyoruz, bal yapmayan arı.
Ya Ziegler? Evlere şenlik. İleri gidiyor, geri gelmiyor. Cernat, Mehmet Yıldız o bölgede cirit attılar.
O da haftalardır kötü oynayan oyuncular kervanından.
Gol atmak, maçı kazanmak için topu ileriye taşıyacaksın. Orta sahan savaşacak. Kanatların çalışacak. Pas bağlantılarında da kopukluk olmayacak. Olursa, Karabük gibi çabuk kontratak yapan takım karşısında ezilir, büzülürsün. Büyüklüğünü kaybedince de rakibini korkutamazsın.
Dia ile Stoch bu takıma kanat akınların güçlensin diye alındı. Bu ikiliyi 11'de oynatamıyorsan, ortada bir yanlışlık var demektir. Hamleleri yenik duruma düşünce son çare olarak değil, baştan yapıp rakibini psikolojik olarak ezeceksin.
F.Bahçe korkutmuyor, tersine cesaretlendiriyor. Hak eden kazandı. F.Bahçe o kadar inançsızdı ki, penaltı kaçırarak 1 puanı bile alamadı.

<p>Programda öne çıkan başlıklar:</p><p>AK Parti MKYK Üyesi Emre Cemil Ayvalı:  CHP'nin tüm yandaşla

Başkan Erdoğan'dan Arnavutluk'ta

Emeklilere hangi banka ne kadar promosyon veriyor? İşte banka banka promosyon ücretler...

Gece yarısı çocuk kamerasına takıldı! İşte o anlar

Sosyal medyayı sallayan köpek balığı deneyi! Yürekleri ağızlara getirdi