• $9,6127
  • €11,1987
  • 554.142
  • 1479.93
3 Mayıs 2013 Cuma

Buraya kadar gelmek de başarı

Siz elinizden geleni yaptınız. Takımın içinden, tribünlerden sizi bölmeye çalıştılar. Hakaret ettiler. Kulaklarınızı tıkayıp, birbirinize kenetlenip Avrupa Ligi'nde yarı finale kadar yükseldiniz. Hep başınız dik durdu. Yüreğinizle buraya kadar geldiniz. Kimsenin inanmadığı günlerde gruptan çıktınız, "Yarı final hayal" diyenlere gerçeği gösterdiniz. Finali çok istediniz ama olmadı. Üzülmeyin. Elinizden geleni yaptınız. Şansınız olsa ilk maçta penaltıyı kaçırmaz, iki top direkten dönmezdi. Başınız dik olsun.

TOPAL MEİRELES OLSA
Üzülme Aykut Hoca: 
Takımınla, kendinle gurur duy. Ne kadar 'Kocaman' bir yüreğin olduğunu dosta düşmana gösterdin. Elinden geleni yaptın. Futbolda şans da önemli. O yanında yoktu. Sakatlıktan, cezadan çok çektin. Dün gece de en yürekli oyuncun Gökhan sakatlandı. Futbolcularını yüreklendirerek bugüne kadar getirdin. Tarihe geçtin. Üzülme. Bu sene olmadı. Ama seneye olur.
Ve taraftar sen: Takımınla gurur duy ve bu değerlerine sahip çık. Bu sene verdiğin zararları asla unutma. 
Müthiş bir maç oldu. F.Bahçe istediği oyunu oynayamadı. Takımda bir panik vardı. Doğru dürüst atak bile yapamadılar. Ama ellerinden geldiği kadar mücadele ettiler. Penaltıdan sonra herkes ümitlendi ve maçtan sonra en çok Sow'un kaçırdığı gol konuşuluyordu. 
Sıkıntı çok basit pozisyonlar verdik. Ama yakaladığımız fırsatları da değerlendiremedik. Sonuçta futbol böyle bir oyun. Meireles, Topal olsa belki daha farklı olurdu.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kültür ve  Turizm Bakanlığınca tarihi,  kültürel, mimari, ekonom

Beyoğlu dünya sahnesine çıkıyor

Kütahyalı marangoz ahşaptan susuz ceviz soyma makinesi icat etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Ekim 2021)

Eren-13 operasyonları kapsamında 4 terörist etkisiz hale getirildi