• $16,8259
  • €17,5718
  • 977.293
  • 2470.56
25 Şubat 2014 Salı

Bu takımın kısmeti bağlanmış

Yok kardeşim, Bu takımın kısmeti bağlanmış, şansı yok... Top sevmiyor, istemiyor.
Maça özlenen Fenerbahçe gibi, istekli, ileride basan, mücadele eden, pozisyon üreten, tatlı bir görüntüde başladı. 9 dakikada 4 korner 5 pozisyon buldu. Alper Topuz, kenarlardan müthiş bindirmeler yaptı. Şutlar attılar... Futbolcular maç kazanma adına ne varsa hepsini denediler. Alper-Cristian, Elazığ defansını 2'ye 2 yakaladı. Cristian'ın şutu, Tanju'nun ayağına çarpıp kornere gitti. Kuyt gibi üstat 1 metreden topa vuramadı. Top sevse, şansları olsa 10 dakikada maç farklı bitecekti ama olmuyor.
Fenerbahçe'nin attığı kornerden dönen top geldi gol oldu, hem de nasıl... Elazığ ceza sahasının 20 metre dışındaki pozisyonda, Topal faul diye bıraktı, gitti hakeme... Tamam kardeşim ben de senin gibi gördüm. O futbolcu eliyle oynadı ama hakem vermedi. Sen niye oyunu bırakıyorsun. Senin gibi, orta saha da bırakınca önce Kadlec sonra Gökhan'ın hatasından Fenerbahçe beklemediği bir golü yedi.
Oysa Fenerbahçe'nin oyun planı kazanmaya dönüktü. Kadlec-Bekir ilk kez yan yana oynadıkları için önlerine Mehmet Topal-Cristian ile çitf ön libero konulmuştu. Bunda amaç topu kalelerinden uzak tutmaktı.
Dedim ya, Fenerbahçe'de bir şeyler ters gidiyor. Bu kez ikinci yarıda, yine hakemin damgasını vurduğu bir futbol vardı.
Elazığspor haklı olarak kapandı. Mehmet Topuz yoruldu, Caner eskisi gibi kanat bindirmesi yapamadı. Kapanan defansı açmak zorlaştı. Bir de bunun üzerine Fenerbahçe'nin tek gol umudu Emenike'yi Marvin Zeegelaar müthiş marke edince Fenerbahçe sıkıntı yaşadı. Ama sıkıntının en büyüğü de Cristian'ın atılmasıyla 10 kişi kalındığı pozisyondu. Gözümle gördüm... Onur-Cristian mücadelesinde hakem eliyle Onur'un faul yaptığını işaret etti. Hatta sarı kartı da çıkarıyordu ama ne olduysa yan hakemin "Tekme attı" sözüyle oldu, bir anda ortalık karıştı. 10 kişi kalan Fenerbahçeli futbolcular yine de sahada elinden geleni yaptılar. Beraberlik gölünü de attılar ama kazanacakları maçı berabere bitirdiler.
Son dakikada Emenike'nin düşürülmesi penaltı mı değil mi, onu da hakem hocalarına bırakalım.
Sonuç olarak Fenerbahçe iyi başladığı ve iyi oynadığı maçı istediği skorla bitiremedi.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı