• $13,4691
  • €15,2974
  • 795.454
  • 2043.81
23 Aralık 2012 Pazar

Bu kadar kötü oynanmaz

F.Bahçe devre arasında 3 oyuncuya değil, harcayacağı bütün parasını bir oyuncuya versin. O da Alex'in yerinde oynatacağı oyuncuya. Çünkü ne Cristian ne de  Sezer ile bu iş olmaz. Cristian'da istikrar yok. Bir oynuyor, iki oynamıyor. Sezer'in yapacağı iş de değil.
Meireles bu takım için çok önemli. Onun da yerini kimse dolduramaz. O olmadı mı orta saha panikliyor, kağıttan bebek gibi oluyor. Ve Caner .Savaşçı, mücadeleci özelliği ile takımın can simidi.
Helal olsun Karabük'e. Daha doğrusu Mesut Bakkal'a. LuaLua'yı Selçuk'un üstüne verdi, oyun kurmasını engelledi. Birol da Cristian'ı göz hapsine alınca, F.Bahçe'nin eli ayağı kilitlendi. Orta saha yol geçen hanı oldu.
LuaLua ikinci golden önce top İlhan'ın ayağına gelince, orta sahadan elini kaldırarak depara çıktı. Bir kişi önüne geçip durdurmayı düşünemedi. Bekir zaten sarı kartı görünce bitti. Yobo ile birlikte iki kişi topu ayağından alamadı. İlhan Parlak'a attırdığı ilk golde de F.Bahçe'nin stoperlerini hallaç pamuğu gibi attı. Lualua'da güç, kuvvet, çabukluk, akıl ne ararsan var. Bir pozisyonda topu Yobo'nun sağından attı, solundan geçti. Üç metre de fark attı. Yobo'yu bu kadar kötü görmedim. Yoksa onda da mı bir sorun var?
BARAJ BİLE KURAMIYOR
Aykut Kocaman devre arasında yanlış 11'le sahaya çıktığını fark edince ikinci yarıya  Sezer ve Selçuk yerine Caner ve Salih ile başladı. Riske girip forveti de ikiledi. Ama hiçbir şey fark etmedi. Çünkü topun ayağa çabuk ve dikine nasıl oynanacağının en güzel örneğini veren Karabük, 2-0'dan sonra gardı düşen F.Bahçe'yi sahada futbolla perişan etti.
Bir yan top ortası yaptılar, onu da Kuyt gole çevirdi. Bu futbolcu için 'Sakat sakat oynadı' deniyor. Yine de sahada koştu, yüreğini ortaya koydu. Ama ya diğerleri! Krasiç oyunun başında iştahlıydı. Bir şeyler yapmak istedi. Sonra o da pas hataları ile oyundan düştü. Volkan bile kötüydü. F.Bahçe baraj kurmayı bile unuttu. Birol'un frikiğine bakın. Göbek 'Adam da top da geçer' dedirtecek kadar boş.
Sorulacak soru şu: Ligin ilk yarısında 17 maçta 24 puan kaybeden F.Bahçe nasıl şampiyon olacak!
Çünkü istatistiklere göre son 22 yılın en başarısız takımı.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kulüp ile Türk dizileri listesinde Netflix'te büyük sükse yaptığ

Netflix'in heyecanla beklenen yeni dizisi: Şahmeran

Savaş sonrası yaralanan karıncalar bakın ne yapıyor! Bilim inanlarını şaşırtan görüntü

İşte bankaların güncel konut kredi faiz oranları! Ev alacaklar dikkat!

Doğum yapan zebrayı canlı canlı yediler! İşte o dehşet anları