• $9,3109
  • €10,8396
  • 529.606
  • 1429.85
9 Mayıs 2013 Perşembe

Bu futbol pazara yetmez

Gökhan Gönül bir hafta önce  ölümden döndü. Travma geçirdi, sekiz dikiş atıldı... Dün gece sahada yüreğiyle oynayan tek futbolcuydu.

Kuyt'ın göğsünde çatlak var. İğne ile sahaya çıktı.  Etkili değildi, ama elinden geleni yaptı.

Bir de Webo... Hadi kendine oynayan Caner'i de mücadelesi nedeniyle sayalım...

Bunların dışında Fenerbahçe, "Gamsızlar Ordusu" gibiydi.

Sow takımı ateşleyen bir oyuncu. Düne kadar yere göğe sığdıramadık. Eskişehir maçında sahada yoktu. Webo'nun yanına gidip ileride baskı kuracağı yerde, orta sahaya gelip top almaya çalıştı. Aldığı topları da ileriye taşıyamadı.

Ziegler'e baktım, dökülüyor. Aklıma Hasan Ali geldi. Kulübede yedekler arasında yoktu. Bu kötü Ziegler'in yanında Hasan Ali'nin hakkı yenmiyor mu? Hani nerede adaletli forma dağılımı!

EMRE'NİN AKLI DERBİDE

Dost acı söyler ama Fenerbahçe bu orta sahası ile Galatasaray maçında da böyle oynarsa, Pazar günkü derbiyi kazanma şansı hiç olmaz.

Emre nasıl 75 dakika sahada kaldı, anlayamadım. Bir top kazanamadı. Arkadaşlarının verdiği pasları bile ileriye taşıyamadı. Nerede o ileride basan, takımını ateşleyen Emre? Bir de dünkü maça bakın. Hata üstüne hata yapan bir Emre...

Hazır değil mi? Yoksa kafasında Galatasaray maçı mı var anlayamadım. Mehmet Topal'ın da Emre'den farkı yoktu. Eskişehirspor maden bulmuş gibi hep orta sahayı delip geçti. Bir Allah'ın kulu da topu kazanmak için mücadele etmedi.

Ya Yobo'ya ne demeli?

O da evlere şenlik... Önüne gelen topu kontrol edemiyor. Çok top sektiriyor.

Kısacası Fenerbahçe, futbol olarak çok kötüydü. İleride baskı kuramadı, orta sahada top kazanamadı. Cristian ve Salih girdikten sonra biraz oyunu değişti.

Toplara iyi vuran Cristian'ın bir dakikada iki gol pozisyonunu değerlendirememesi kendisi ve takımı adına şanssızlıktı...

Her şeye rağmen Fenerbahçe'nin bu futbolla turu uzatmalara kadar taşıması mucizeydi. Ondan sonra iş kalecilere kaldı. Volkan farkını belli etti. Ve zor da olsa Fenerbahçe, finale kaldı.

<p>Kardeşiyle birlikte aşıyı reddetti, koronavirüse  yakalandı. Şimdi onun en yakın arkadaşı, sürekl

“Son pişmanlık” fayda etmedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu