• $17,2586
  • €17,6374
  • 963.795
  • 2408.15
16 Mart 2015 Pazartesi

Bir puanı bile koruyamadılar

Bu maçta F.Bahçe’nin 1. oyun planında; G.Birliği’nin ağır olan iki stoperi Sedat ve Ahmet’in aralarına golcüleri sokup, atılan topla gol aramak vardı. İki kez Diego denedi, Sow-Kuyt sonuca gidemedi. İkinci planında ise Gökhan ve Caner’in kanat bindirmeleri, orta sahada da Emre’nin Diego’ya pozisyon hazırlaması vardı.

İlk yarıda hiçbirisi yapılamadı. F.Bahçe tanınamayacak kadar kötüydü. Özellikle Caner. Ne top kazanabildi ne de atağa çıkabildi. Doğru dürüst orta bile yapamadı.

F.Bahçe’nin yediği gole bakın. Atana sözüm yok. Şahane vurdu. Ama orada o futbolcunun topa vurmamasını kim engelleyecek? Diego mu! Yoksa Emre mi, Topal mı! Hani nerede o pres yapan, takımı hırslandıran Emre! Nerede övgüler yazılan Topal.

Ne oldu “F.Bahçe’nin cesur yüreği” dediğimiz, savaşçıları Emre, Topal, Gökhan, Caner’e. Hatta Kuyt’a!
Ne orta saha var, ne de kanatları. Sen bir de bunların üzerine tempo yükseltemeyip ağır, yavaş oynarsan, sahada tanınmayacak duruma düşersin. Emenike’ye söz söyleyemem, en az iki kişi ile boğuşuyor. Zaten hangi antrenör ile konuşsam, “ Emenike varsa onun için önlem alırız” diyorlar. İyi güzel de Sow ne yapıyor? Onun görevi orta sahayı gelip top kazanmak mı! Ne yapsın, orta sahadan istediği topu alamazsa o vakit birinci görevini askıya alıp, o da arkadaşları gibi dolaşacak.

İkinci yarıda da Alper ve Webo değişikliğinin dışında futbol adına sahada hiçbir şey yoktu. Doldur boşalt ile atılan bir golden sonra, beraberliği bile koruyamayan bir takım vardı.

Ne olmuştu G.Saray maçındaki F.Bahçe’ye? Ne olmuştu, sahada koşan, çok gol pozisyonuna giren ama atamayan F.Bahçe’ye? Yoksa futbolcular, G.Saray’ı yendikten sonra kafalarında ligin bittiğini mi sandılar.
Volkan’ın yediği ikinci gole bakıyorum şaşırıyorum. Kuyt, G.Saray maçında kurtarıcı oldu. O maçta da çok gol kaçırmıştı. Ama dün sahada yoktu. Sahada koşmazsan, mücadele etmezsen, kazanamasın. Rezalet futbolda, formasını ıslatan, en azından o oynadı diyeceğim bir futbolcu yoktu.

Sonuç mu!
F.Bahçe utanç verici bir futbol oynadı. İsmail Kartal ne yapsın? Sahada futbolcular oynamazsa o mu çıkıp oynayacak?

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı