• $16,7219
  • €17,7098
  • 985.975
  • 2534.65
9 Ağustos 2012 Perşembe

Başkanın mektubu Volkan'ı da etkilemiş

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım özgürlüğüne kavuştuktan sonra dostlarına el yazısıyla birer mektup gönderdi. Bana da gönderdiği ve 'Sevgili kardeşim' diye başlayan mektup, şöyle devam ediyor:
'Özgürlüğümden yoksun bırakıldığım süre içinde şahsıma ve F.Bahçe başkanlığına karşı göstermiş olduğunuz eşsiz ilgi ve destekten dolayı minnettarım. Bu süreçte destek ve ziyaretlerini esirgemeyerek tek kişilik kalabalıklara imza atmamı sağlayan siz değerli dostlarıma en içten şükranlarımı sunarım.'
Bir yıl aradan sonra Şükrü Saracoğlu Stadı'na geldiği ilk maçı düşündüm. O gün kulübün karşısındaki büfelerin olduğu yere giderek taraftarla ilk buluşmasını görmek istedim. Aman Allah'ım, sokağa çıkınca insanlar etrafını çevirdi. Alkışlayan, boynuna sarılan, öpmek isteyen kalabalığın arasında zor yürüdü. Sevgi gösterisi karşısında gözleri doldu.
O gün Vaslui maçında oynanan futbol büyük hedefleri olan F.Bahçe'ye hiç yakışmadı. Maçtan sonra üzülenler, özür bekleyenler çok oldu.
Rövanşı bu gözlerle izledim.
Çünkü 'Benim 20 gün izlediğim, idmanlarını, hazırlık maçlarını takip ettiğim F.Bahçe ile hiç ilgisi yoktu.'
Dün gece ise ilk maça göre sahada ne yapmak istediğini bilen, istekli, mücadele eden bir takım vardı. Cristian'ın ileri çıkması, şut atması, Caner ve Gökhan'ın kanat bindirmeleri, Kuyt'un çalışkanlığı 'Ben bu maçı alacağım' havasındaydı.
FENER ZORU SEVİYOR
Golü de erken buldular. Ama her zamanki hastalık, 'Bir anlık konsantrasyon bozukluğu, tempoyu düşürememenin faturasını' ödediler, defansın acemice hatasından galibiyeti iki dakika koruyamadılar.
Güzel olan oyun disiplininden kopmaması. İlk yarının uzatmalarında Selçuk'un yanlış hamlesi, arkasında boş olan Kuyt'a topu bırakmaması, ikinci yarıda Bekir'in mükemmel top kontrolüne rağmen vuruşu kötü olması, golün geleceğinin sinyalleriydi.
Bu maçın kırılma noktası, Volkan'ın iki kurtarışıdır. Önce bire bir pozisyondaki, sonra da penaltıdaki muhteşem kurtarışı. Belli ki başkanın mektubundan o da etkilenmiş...
Sonuç mu!
F.Bahçe zoru seviyor. İlk maçta üzdüğü kişileri, rövanşta kalitesini ortaya koyarak sevindirdi. Krasiç ve Yobo ile de daha farklı olur.

<p>AKŞAM  TV'den Can Yıldız anlamlı organizasyona ev sahipliği yapan Beykoz Belediye  Başkanı Murat

PEDALLAR SAVAŞ MAĞDURU ÇOCUKLAR İÇİN ÇEVRİLDİ

Her gün iki tane yumurta tüketirseniz... İşte vücudunuza etkileri

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Milyonlarca kişi tarafından izlendi

Bartın'da etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiliyor! caddelerde su taşkınları oldu