• $13,4585
  • €15,2786
  • 793.222
  • 2011.16
23 Aralık 2012 Pazar

Başkan'a ayıp ettin

F.Bahçe devre arasında 3 oyuncuya değil, harcayacağı bütün parasını bir oyuncuya versin. O da Alex'in yerinde oynatacağı oyuncuya... Çünkü ne Cristian ne de Sezer ile bu iş olmaz. Cristian'da istikrar yok. Bir oynuyor, iki oynamıyor. Sezer'in yapacağı iş de değil...
Meireles bu takım için çok önemli. Onun da yerini kimse dolduramaz.
O olmadı mı orta saha panikliyor, kağıttan bebek gibi oluyor.
Ve Caner... Savaşçı, mücadeleci özelliği ile takımın can simidi.
Helal olsun Karabük'e. Daha doğrusu Mesut Bakkal'a. LuaLua'yı Selçuk'un üstüne verdi, oyun kurmasını engelledi. Birol da Cristian'ı göz hapsine alınca, F.Bahçe'nin eli ayağı kilitlendi. Orta saha yol geçen hanı oldu.
LuaLua ikinci golden önce top İlhan'ın ayağına gelince, orta sahadan elini kaldırarak depara çıktı. Bir kişi önüne geçip durdurmayı düşünemedi. Bekir zaten sarı kartı görünce bitti. Yobo ile birlikte iki kişi topu ayağından alamadı. İlhan Parlak'a attırdığı ilk golde de F.Bahçe'nin stoperlerini hallaç pamuğu gibi attı. LuaLua'da güç, kuvvet, çabukluk, akıl ne ararsan var. Bir pozisyonda topu Yobo'nun sağından attı, solundan geçti. Üç metre de fark attı. Yobo'yu bu kadar kötü görmedim. Yoksa onda da mı bir sorun var?
BARAJ BİLE KURAMIYOR
Hadi diyelim ki Aykut Kocaman ilk yarı yanlış kadro çıkardı. Caner ile Salih'i oyuna alarak hatasını düzeltti. Peki iki hafta önce Sezer'i öven kimdi? Sahada diğerleri ne yaptı? Kim mücadele etti? Hangisi rakipten önce topu kazanmayı düşündü. Paraya gelince hepsi var, sahaya gelince kimse yok. Canları isteyince oynuyorlar. Bırakın savaşmayı, mücadele etmeyi; faul yapmaktan bile çekindiler. İşte sorun burada.
Taraftar gibi hocalarını da yanıltıyorlar. Güvendiği, forma verip sahaya çıkardığı oyuncular, kötü futbollarıyla adeta hocalarını tekzip ediyorlar. Baraj kurmayı bile unuttular. Çünkü ciddi değiller. Birol'un frikiğine bakın. Göbek, adam da top da geçecek kadar boş. Volkan bile haftalardır formsuz.
Helal olsun Karabük'e. F.Bahçe'ye topu ayağa çabuk ve dikine nasıl oynanacağını gösterdi. Bileğinin gücüyle de  3 puanı aldı. Şampiyon olacağım diyen F.Bahçe, kendi sahasında rezil oynadı.
Ve istifa eden Kocaman da yanlış yaptı. En azından maçtan sonra yanına gidip kendisine destek olan Başkanı'na. Sana yakışmadı. Başta Başkan olmak üzere seni sevenleri üzdün. Yoruldun, yıprandın ama takımını yarı yolda bırakmaya hiç hakkın yok. Seni sevenleri üzdün, sana karşı olanları sevindirdin.

<p class='MsoNormal'>Ezgi Aşık soruyor, Altınbaş Üni. Öğretim Üyesi Dr. Eray  Güçlüer ve Hacı Bayram

Zeytindalı Harekatı'nın yıldönümü…

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Ocak 2022)

Almadan önce etiketteki detaya dikkat! Peynir sahtecilik nasıl yapılıyor

Bear Grylls herkesi böyle kandırdı! Kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı