• $7,426
  • €9,0108
  • 442.726
  • 1535.82
08 Temmuz 2011 Cuma

Başka sezon mu yaşadık!

Oynadıkları maçlarla şike soruşturmasıyla ilgili yazılıp çizilenleri karşılaştıran kaptan Alex, kaleci Volkan gibi TAKIMIN ABİLERİ, olaylar arasında bağlantı kurmakta zorluk çekiyorlar

F.Bahçeli futbolcular, Topuk Yaylası'ndaki kampta sabah kalkıyorlar, televizyonu açıyorlar ekranda şike soruşturması... Gazetelerde 18'de 17 yaptıkları maçlarla ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Radyolarda kıyamet senaryoları. Twitterda, facebookta şike geyiklerinden geçilmiyor. İlgili ilgisiz, karşılarına kim çıkarsa ağızlarıyla olmasa bile gözleriyle şikeyi soruyor.
HEPSİ ŞAŞKINA DÖNDÜ
OKUDUKLARINA, duyduklarına, TV'de gördüklerine inanamayan F.Bahçeli futbolcular, şike soruşturmasıyla ilgili iddialar karşısında büyük bir şok yaşıyor. Topuk Yaylası'ndaki kampta sürekli olarak birbirlerine 'Biz başka bir sezon mu yaşadık' diye sorup hayretlerini dile getiriyorlar.
17 maçı yeniden gözlerinde canlandırıyorlar, iddialar ile karşılaştırıyorlar, anlam vermeye uğraşıyorlar. Başta kaptan Alex ve kaleci Volkan olmak üzere hiç kimse sahada yaşadıkları çetin mücadele ile iddialar arasında bir bağlantı kuramıyor.
PSİKOLOJİLERİ BOZULDU
F.BAHÇELİ taraftarların inandıkları gerçekler yıkıldı, kafalar karışık. Taraftarlar ne kadar şaşkınsa futbolcular iki katı sıkıntı yaşıyor. İddiaların ardı arkası kesilmezken yaşanan belirsizlik psikolojik olarak yıpranmalarına yol açıyor. Futbolcular, travmayı atlatmak, kafalarını rahatlatmak için çareyi yine antrenmanlarda, futbolda, meşin yuvarlağın peşinde koşmakta buluyorlar.

<p>EGE'DE TÜRKİYE'NİN HAKLILIĞI ÇOK AÇIKTIR'</p><p>'Adına Egeler denilen, aslında bizim Adala

'Ege'de Türkiye'nin haklılığı çok açıktır'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dünyanın en pahalı savaş jetleri hangileri? İşte dudak uçuklatan fiyatlar

Başkan Erdoğan, Elazığ'da deprem konutları anahtar teslim törenine katıldı