• $7,2842
  • €8,7901
  • 404.508
  • 1527.45
27 Kasım 2010 Cumartesi

Aslan 2 milyon verdi Fener 100 bine aldı

F.Bahçe'nin alt yapısı tam bir hazine.. Gökay Iravul ile Okan Alkan bu sezonki maçlarda oynadıkları için gündeme gelen iki genç..
Ama 16 yaşında bir Recep var ki izleyenler anlata anlata bitiremiyor. Daha şimdiden özel seyircisi bile var. Ağabeyleri bile ondan büyük bir övgüyle bahsediyor.
Hikayesi ise oldukça ilginç...
Geçen sene Denizlispor'dan alındı..
Denizlispor Başkanı Ali İpek 2 milyon euro istemişti. Tugay Kerimoğlu çok beğendiği için Galatasaray adına 1 milyon euro teklif etmişti..
Fenerbahçe ise 100 bin liraya aldı.
Nasıl mı! Anlatayım...

5 MİLYON $'LIK SENET
F.Bahçe, Denizlispor ile sözleşmesi bitmeden önce babası, sonra da kendisi ile anlaştı..
Ardından F.Bahçeli oldukları için babasına 100 bin lira kapora verildi. Başka kulübe gitmesin diye de 5 milyon dolarlık senet alındı. Sezon bitti, Denizli ile sözleşmesini uzatmadı, Fener'e geldi. Dereağzı'nda antrenmanları bile kapalı gişe yapıyor..
Recep de A takım için gün sayıyor.

U 17'de Samba yapacak
Fenerbahçe'nİn genç yeteneği Recep Niyaz davet edildiği 17 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'yla, ABD'de 1-5 Aralık tarihlerinde düzenlenecek Nike Uluslararası Dostluk Turnuvası'nda boy gösterecek. Türkiye'nin yanı sıra ABD, Brezilya ve Güney Kore'nin katılacağı turnuvada genç milliler, ilk maçını 1 Aralık Çarşamba günü Brezilya ile yapacak.

GÖRÜŞ
Şenol Çorlu
Kendi yaş grubunda Avrupa'nın en iyisi


'Ben onu transfer edilmeden önce 3 sene takip ettim. Çok iddialı konuşuyorum Türkiye'nin yaş grubunda Avrupa'nın en yetenekli Oyuncusu.  2 sene sonra A takımda rahatlıkla oynar. Bir ara PAF ile A takım maçında zaten oynadı. O gün çok beğenildi.'

<p>Dünyaca ünlü bir markanın eski modeli Adriana Lima ve saltbea hareketi ile popüler olan Nusret Gö

Haftanın Magazin Başlıkları... Fahriye Evcen, Kuruluş Osman'da

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu