• $8,0692
  • €9,6961
  • 450.872
  • 1409.19
30 Mart 2021 Salı 10:17 | Son Güncelleme:

Hafta içi sokağa çıkma yasağı saatleri nasıl oldu? Sokağa çıkma yasağı saatleri değişti mi?

Hafta içi sokağa çıkma yasağı saatleri nasıl oldu" Sokağa çıkma yasağı saatleri değişti mi"

Sokağa çıkma yasağı saatleri hakkında aramalar yapılıyor. Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Kabine Toplantısı düzenlendi. Bazı illerde artan vaka sayıları sonrası yeni yasakların olup olmayacağı tartışılıyordu. Peki, Hafta içi sokağa çıkma yasağı saatleri nasıl oldu? Sokağa çıkma yasağı saatleri değişti mi?

Sokağa çıkma yasağı saatleri ile ilgili detaylar merak ediliyor. Bilindiği üzere hafta içi akşam 21:00 ile sabah 05:00 saatleri arasında sokağa çıkma yasakları uygulanıyor. Son Kabine Toplantısı ile beraber bazı şehirlerde cumartesi uygulanan dışarı çıkma kısıtlaması kaldırılmıştı. Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen Kabine Toplantısı ile beraber Hafta içi sokağa çıkma yasağı saatleri nasıl oldu? Sokağa çıkma yasağı saatleri değişti mi? sorusu gündeme geldi.

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SAATLERİ DEĞİŞTİ Mİ?

Dün yapılan Kabine Toplantısı'sının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulundu. İşte o konuya yönelik son açıklamalar:

"Yaptığımız kapsamlı değerlendirmeler sonunda hafta içi her gün saat 21.00 ile sabah 05.00 arasında genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacaktır. Bu kısıtlama hafta sonları cuma akşamı 21.00'den pazartesi sabah saat 05.00'e kadar kesintisiz devam edecektir. Yani cumartesi pazar artık evlerimizdeyiz."

HAFTA İÇİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SAATLERİ NASIL?

İçişleri Bakanlığı en son yaptığı duyuruda tedbirler kapsamında hafta içi 21.00-05.00 saatleri arasında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının ülke genelinde devam ettiği belirtilerek, "Hafta sonlarında; düşük ve orta risk grubunda yer alan illerimizde sokağa çıkma kısıtlaması, hafta içinde olduğu gibi 21.00-05.00 saatleri arasında, yüksek ve çok yüksek risk grubundaki illerimizde ise, Cuma 21.00-Cumartesi 05.00 saatleri arasıyla cumartesi 21.00den başlayıp pazar gününün tamamını kapsayıp pazartesi günü saat 05.00de bitecek şekilde uygulanacaktır" diye belirtti.

Ramazanda tam kapanma olacak mı? Ramazan ayında 2021 yasaklar gelecek mi?

Okullar kapanacak mı, ne zaman? Yüz yüze eğitim sona mı erecek?

<h3>ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ 18 MAYIS SALI GÜNÜ SAAT 20:45'TE OYNANACAK</h3><p>TFF, Beşiktaş ile

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi