• $7,4177
  • €8,985
  • 437.656
  • 1467
11 Ocak 2021 Pazartesi 09:44 | Son Güncelleme:

BİP nedir, nasıl indirilir? BİP kimin, yerli mi, ücretli mi?

BİP nedir, nasıl indirilir" BİP kimin, yerli mi, ücretli mi"

BİP uygulaması, WhatsApp'ın yerine kullanılabilinen mesajlaşma platformalar arasında yerini aldı. App Store, Google Play, ve Huawei AppGallery üzerinden indirilen uygulamada kaybolan mesaj, caps oluşturma gibi birçok özelliğe sahiptir. BİP nedir, nasıl indirilir? BİP kimin, yerli mi, ücretli mi?

WhatsApp'ın, yeni gizlilik politikasının kullanıcılara sunması sonrası tepkiler günden güne büyüyor. Alternatif mesajlaşma uygulamalarına yönelen vatandaşlar BİP hakkında da bilgi sahibi olmak istiyor. App Store, Google Play, ve Huawei AppGallery uygulama mağazalarından bu uygulamaya ulaşmak mümkün. BİP nedir, nasıl indirilir? BİP kimin, yerli mi, ücretli mi? sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz.

BİP NEDİR?

iOS ve Android kullanıcıları için geliştirilen, tüm operatör abonelerinin kullanabileceği anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BiP; App Store, Google Play, ve Huawei AppGallery üzerinden ücretsiz indirilebilmektedir.

Dedi uygulaması kimin, yerli mi? Dedi nedir, nasıl indirilir?

BiP NASIL İNDİRİLİR?

App Store ve Google Play'den indirilebiliyor. Uygulama kullanıcılara;

Anlık çeviri

Acil durum butonu

Fotoğraf ve video gönderme

Gece modu

Görüntülü görüşme

Bas konuş

Yerel stickerlar gibi özellikler sunuyor. Ayrıca, BiP’te 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşme yapabilirsiniz. mobil, web ve tablet üzerinden görüşme gerçekleştirilebilirsiniz.

BiP, grup mesajlaşma, kaybolan mesaj, konum takibi, titreşim, yerel sticker’lar ile ücretsiz mesajlaşma fırsatı sunuyor.

HAVELSAN İleti nedir, özellikleri neler? İleti nereden ve nasıl indirilir?

BİP UYGULAMASI ÜCRETLİ Mİ?

BİP uygulaması ücretsiz indirebilir ve ücretsiz arama gerçekleştirebilirsiniz.

BİP KİMİN?

BİP uygulaması Turkcell tarafından geliştirilmiştir. Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan şunları açıkladı; “Günümüzde kullanıcıların en çok önem verdiği konuların başında kişisel verilerinin güvenliği geliyor. Turkcell olarak bugüne kadar tüm teknolojik altyapımızı ve bilgi birikimimizi müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için kullandık. Bugün BiP üzerinden gelen tüm verileri, Türkiye’deki veri merkezlerimizde güvenle saklıyoruz. BiP uygulaması her geçen gün eklenen yeni özellikleriyle daha da gelişiyor. Mobil cihazların yanı sıra internet tarayıcıları üzerinden bilgisayarlarla sesli ve görüntülü görüşme imkânı sunan BiP, yeni masaüstü uygulaması ile artık tarayıcı bağımsız olarak da çalışıyor. Tüm PC ve Mac bilgisayarlara kurulabilen BiP Web masaüstü uygulaması sayesinde cep telefonu yanınızda olmasa bile iletişim kesintisiz sürdürülebiliyor. BiP ile banka hesap bilgilerine gerek duymadan, sadece telefon numarası ile para transferi yapılabiliyor.”

Telegram son görülme nasıl kapatılır? Telegram grup oluşturma, yönetme ve silme nereden ayarlanır?

Telegram nedir, nasıl indirilir? Telegram uygulaması ücretli mi, güvenli mi?

<h3>Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu, CHP'nin 'Militan' provokasyonunu AKŞAM TV

CHP neden 'Militan' provokasyonu yapıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Define için 45 metre tünel kazmışlar! Suç üstü yakalandılar

Aizanoi Antik Kenti'nde ''Roma'nın sikke koleksiyonu'' bulundu