• $7,4469
  • €9,056
  • 443.721
  • 1559.73
11 Ocak 2021 Pazartesi 09:39 | Son Güncelleme:

Dedi nasıl kullanılır, ücretli mi? Dedi kimin, yerli mi, güvenli mi,

Dedi nasıl kullanılır, ücretli mi" Dedi kimin, yerli mi, güvenli mi,

Dedi uygulaması da alternatif mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. WhatsApp zorunlu güncelleme politikası sonrasında vatandaşlar diğer anlık mesajlaşma uygulamalarının yönelerek onlar hakkında araştırma yapmaya başladı. Peki, Dedi nasıl kullanılır, ücretli mi? Dedi kimin, yerli mi, güvenli mi,

Dedi uygulaması, Android ve iOS işletim sistemi bulunan telefonlar üzerinden indirilebilmektedir. Mesajlaşma, sesli ve görüntülü aramalar yapılmaktadır. WhatsApp'ın yeni sözleşme politikası sonra alternatif uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkan Dedi nasıl kullanılır, ücretli mi? Dedi kimin, yerli mi, güvenli mi,

DEDİ NEDİR, NASIL İNDİRİLİR?

Dedi, Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda kullanılabileceğiniz güvenli ve ücretsiz bir haberleşme uygulamasıdır. Dedi ile arkadaşlarınızla, ailenizle, sevdiklerinizle mesajlaşabilir, sesli ve görüntülü arama gerçekleştirebilirsiniz. Rehberinizde kayıtlı kişilerle ve gruplarla fotoğraf, video, ses, gif ve belge gibi multimedya dosyaları gönderip alabilirsiniz.

Dedi, arama ve mesajlaşmalarınızı hiçbir şekilde saklamaz ve işlemez. Kayıtlar sunucularda sadece transfer amaçlı anlık olarak tutulur. Böylece transfer tamamlandığında kayıtlar silinmiş olur. Dedi, güvenli mesajlaşma konusunda endüstri standartlarını belirleyen Signal uygulaması üzerine geliştirilmiştir. Kaynakları açıktır, herkes tarafından incelenebilir.

DEDİ UYGULAMASI KİMİN, YERLİ Mİ?

Dedi uygulaması Bilgi Teknolojileri ve İnternet Güvenliği Derneği'nin geliştirip WhatsApp'a alternatif olarak sunduğu bir uygulamadır. Dedi uygulaması yerli bir uygulamadır.

<p><span>Facebook'un Türkiye ile ilgili temsilcilik açma kararını ve Türkiye ile ilgili kullanmış ol

'Facebook'un dili tehditkar bir dildir'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayvanat bahçesideki hayvanlar karın keyfini çıkarıyor

Gediz Deltası'nın Yoılkı atları böyle görüntülendi