• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
21 Eylül 2021 Salı 09:32 | Son Güncelleme:

Yalancı dizisi ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta yayınlanıyor? Yalancı 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Yalancı dizisi ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta yayınlanıyor" Yalancı 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Yalancı 2. yeni bölüm fragmanı Show Tv izleyicisle buluştu. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle ilk bölümden dizi severlerin gönlünü fetheden Yalancı dizisi 2. bölümünde bu hafta heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Sosyal medyada Mehmet Emir'in yaptıklarını ifşa ederek sesini duyurmak için ilk adımı atıyor. Peki Yalancı dizisi ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta yayınlanıyor?

Yalancı dizisi 2. bölüm fargmanı yayına girdi. Show TV'de ilk bölümü ile geçtiğimiz hafta ekrana gelen ve büyük ilgiyle izlenen Yalancı dizisinin yeni bölüm fragmanı ve detayları merak konusu haline geldi. Dizide Deniz, kanıt bulunamaması sebebiyle zor durumda kalırken finalde büyük bir hamle yapmıştı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların yeni dizisi Yalancı 2. bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

Yalancı'nın tanıtımı izleyiciyle buluştu. Yönetmenliğini Hülya Gezer'in üstlendiği dizinin hangi gün, saat kaçta yayınlanacağı merak ediliyor.

Senaryosunu Yazıhane ekibinin kaleme aldığı Yalancı dizisinin ilk tanıtımı dikkat çekti. Dizinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı araştırılıyor.

YALANCI NE ZAMAN, HANGİ GÜN?

"Yalancı" dizisinin Eylül'de Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacağı duyurulmuştu. Yalancı dizisi ilk bölümü ile 17 Eylül 2021 Cuma günü ekrana geldi.

"Yalancı" yeni bölümüyle 24 Eylül Cuma akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

YALANCI 2. BÖLÜM 1. FRAGMANI

YALANCI'NIN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Deniz, Özel Saklışehir Lisesi'nde çalışan zeki, adaletli ve yetenekli bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise çok başarılı ve saygın bir cerrahtır. İkisinin de sakin görünen hayatları birlikte çıktıkları bir akşam yemeğinden sonra kabusa dönüyor. Her şey Mehmet Emir'in, hem oğlunun öğretmeni hem de iş arkadaşının kız kardeşi olan Deniz'e kahve içmeyi teklif etmesiyle başlıyor.

Deniz başta bu teklifi kabul etmese de kız kardeşi Yasemin'in ısrarıyla Mehmet Emir'e olumlu cevap veriyor. İkili akşam yemeğinde bir araya geliyor. Keyifle geçen akşam yemeğinin ardından Mehmet Emir, yaşadığı aksilikler yüzünden Deniz'in evine geliyor. İkili geceyi birlikte geçiriyor ancak sonrasında Deniz ve Mehmet Emir yaşananları çok farklı anlatıyor. Deniz, ertesi gün Mehmet Emir'in istememesine rağmen kendisiyle birlikte olduğunu ve çoğu şeyi hatırlamadığını söyleyerek kardeşi Yasemin'in yanına gidiyor.

Yalancı dizisi konusu nedir? Yalancı oyuncuları kimler, hangi diziden uyarlama?

Mehmet Emir ise çok güzel bir akşam geçirdiğini iddia ediyor. Deniz, Mehmet Emir'den şikayetçi oluyor. İkili arasında yaşanacak mücadele de böylelikle başlıyor. Mehmet Emir, polislere suçsuz olduğunu anlatıyor ancak Deniz, Mehmet Emir'in suçlu olduğundan emin.

Deniz, kanıt bulunamaması sebebiyle zor durumda kalırken finalde büyük bir hamle yapıyor. Sosyal medyada Mehmet Emir'in yaptıklarını ifşa ederek sesini duyurmak için ilk adımı atıyor. Heyecan dolu birinci bölümde iki tarafın da yaşadıkları geceyi nasıl gördüklerini izlerken akıllarda tek bir soru var; "Kim yalan söylüyor?". Şimdi nefesler gelecek bölüm için tutuldu, Deniz mi doğru söylüyor yoksa Mehmet Emir mi?

  • Yalancı dizisi
  • show tv
  • yalancı
  • yalancı 2 bölüm fragmanı
<p>Duygu Gecü Yüzseven'in sunduğu Sağlık Raporu programında Prof. Dr. Gürkan Arıkan sağlıklı doğumda

Kök hücre tedavisi hangi hastalıklara çare oluyor?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!