• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
18 Eylül 2021 Cumartesi 16:10 | Son Güncelleme:

Yalancı dizisi konusu nedir? Yalancı oyuncuları kimler, hangi diziden uyarlama?

Yalancı dizisi konusu nedir" Yalancı oyuncuları kimler, hangi diziden uyarlama"

Show TV'nin Süreç Film imzalı iddialı dizisi Yalancı için geri sayım başladı. Burçin Terzioğlu ile Salih Bademci'nin başrollerini paylaştığı Yalancı dizisi İngiliz dizisi Liar'dan uyarlandı. Yalancı konusu nedir? Yalancı dizisi oyuncuları kimler, hangi diziden uyarlama? gibi soruların yanıtları tüm dizi takipçileri tarafından merak konusu oldu. İşte yeni dizi Yalancı hakkında tüm merak edilenler...

Show Tv'nin yeni sezona damga vuracak olan yeni dizisi Yalancı'nın ilk bölümü bu akşam izleyicisinin karşısına çıkacak. Yönetmen koltuğunda usta isim Hülya Gezer'in yer aldığı dizinin senaryosunu Yazıhane ekibi kaleme alıyor. Yalancı dizisi konusu nedir? Yalancı dizisi oyuncuları kimler, hangi diziden uyarlama? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte dizi hakkında tüm detaylar...

YALANCI KONUSU NEDİR?

İki taraf tek doğru!

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz'in öğrencisidir. Her ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Masum bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez.

Peki o gece ne olmuştur? Deniz ve Mehmet Emir dışında kimse bilmemektedir. İkisi de geceyi farklı anlatır. Ve gerçeğin peşinde gerilimli soluk soluğa bir maceraya atılır. Yapmaları gereken tek şey doğru söylediklerini ispatlamaktır.

Evet! Her hikâyenin iki yüzü vardır. Gerçek ise tektir. Ama şimdi herkesten yüzünü gizlemektedir.

YALANCI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yalancı'nın başrollerini Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak gibi başarılı oyuncular paylaşıyor. Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak'a; İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

YALANCI DİZİSİ HANGİ DİZİDEN UYARLAMA?

Yönetmen koltuğunda usta isim Hülya Gezer'in yer aldığı dizinin senaryosunu Yazıhane ekibi kaleme alıyor. Yalancı dizisi İngiliz dizisi Liar'dan uyarlanmaktadır.

<p>Duygu Gecü Yüzseven'in sunduğu Sağlık Raporu programında Prof. Dr. Gürkan Arıkan sağlıklı doğumda

Kök hücre tedavisi hangi hastalıklara çare oluyor?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!