• $15,962
 • €16,7188
 • 931.795
 • 2393.61
15 Mart 2021 Pazartesi 11:26 | Son Güncelleme:

Teşkilat 2. son bölüm izle tek parça! Teşkilat 2. bölüm kesintisiz izle!

Teşkilat 2. son bölüm izle tek parça! Teşkilat 2. bölüm kesintisiz izle!

İlk bölümüyle izleyicisinden tam not alan Teşkilat dün akşam 2. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Dizide Milli İstihbarat Teşkilatı'nın perde arkası gözler önüne seriliyor. 7 vatan sevdalısı"ndan oluşan özel bir ekibin mücadelesi anlatılıyor. Teşkilat'ta bu akşam sevgilisi Ceren'in hain çıkması nedeniyle hayatının en büyük şokunu yaşayan Serdar, bir yandan bu oyuna nasıl geldiğini düşünürken, diğer yandan iç güvenlik tarafından sorgulanır. Teşkilat 2. bölüm izleme linki haberimizin detaylarında yer alıyor...

TRT1'in ilk bölümüyle büyük beğeni toplayan dizisi Teşkilat dün akşam 2. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Güçlü kadrosu ve görkemli prodüksiyonu ile izleyicisini ekran başına kilitleyen Teşkilat dizisinde bu hafta yine heyecan dolu sahneler yer aldı.. Yeni bölümde; ekip SİHA saldırısını düzenleyen Pascal'ın izini bulmak için canla başla çalışırken, gizli karargâha gelen Serdar ekip üyeleriyle tanışır. Mete, Serdar'ın da ekibe katıldığını açıklayınca buna en büyük itiraz Zehra'dan gelir.... Teşkilat 2. bölüm izleme linki haberimizde...

TEŞKİLAT 2. BÖLÜM İZLE!


TEŞKİLAT 2. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sevgilisi Ceren'in hain çıkması nedeniyle hayatının en büyük şokunu yaşayan Serdar, bir yandan bu oyuna nasıl geldiğini düşünürken, diğer yandan iç güvenlik tarafından sorgulanır. Uçak kazasının ardından ekibin üyelerinin resmi olarak vefat ettiklerinin ilan edilmesiyle birlikte aileler soluğu Mete'nin yanında alır. Mete acı haberi ailelere verirken, aileleri ve sevdikleriyle iletişim kuramayan ekip üyeleri verdikleri kararın hayatlarını nasıl etkileyeceğini düşünmektedir.

İç güvenlik sorgusundan çıkan Serdar, Mete'nin talimatı ile Ceren'le ilişkisini sürdürmek zorunda kalır. Ceren ekip tarafından 24 saat takip altına alınırken; Ceren'den öğrendiği kritik bir bilgi Serdar'ı öfkesi ve görevi arasında tercih yapmak zorunda bırakır.

VE SERDAR DA 'ÖLMEDEN ÖNCE ÖLENLER EKİBİ'NE KATILIYOR

Ekip SİHA saldırısını düzenleyen Pascal'ın izini bulmak için canla başla çalışırken, gizli karargâha gelen Serdar ekip üyeleriyle tanışır. Mete, Serdar'ın da ekibe katıldığını açıklayınca buna en büyük itiraz Zehra'dan gelir.

Pascal'ın yurtdışına kaçacağı bilgisi üzerine ekip ilk operasyonları için harekete geçer. Şehit edilen mühendislerin kanını yerde bırakmamaya ant içen ekip Pascal'ı yakalayıp arkasındaki karanlık yapıya ulaşmaya kararlıdır.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl'ün yer aldığı Teşkilat'ın yapımcılığını Timur Savcı & Burak Sağyaşar, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın yapıyor.

TEŞKİLAT KONUSU NEDİR?

Giderek yoğunlaşan bir şekilde yabancı istihbarat servislerinin operasyonlarına maruz kalan ülkemizde, Ankara'daki SİHA fabrikasına bir terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı istihbarat servisleri organizasyonu ile gerçekleştirildiği tespit edilir. Bu saldırıların üzerine MİT içinde çok gizli bir ekip kurulur. Bu ekip ülkesi için hayatlarından vazgeçerek saldırıların arkasındaki güçleri tespit edecek ve olağanüstü yöntemlerle ortadan kaldıracaktır.

TEŞKİLAT OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin'in yer aldığı 'Teşkilat'ın ilk tanıtımı, diziye dair merakı arttırarak kısa sürede büyük ilgi gördü.

Hercai 63. bölüm izle tek parça! Hercai 63. son bölüm full, kesintisiz izle!

Arıza 26. bölüm izle tek parça! Arıza son bölüm kesintisiz izle!

Kefaret 17. bölüm tek parça izle! Kefaret son bölüm kesintisiz izle!

Teşkilat dizisi konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? Teşkilat dizisi nerede çekiliyor?

Menajerimi Ara 29. bölüm izle tek parça! Menajerimi Ara son bölüm kesintisiz izle!

 • Teşkilat izle
 • Teşkilat 2. bölüm izle
 • Teşkilat kesintisiz izle
 • full izle
 • trt1 Teşkilat izle
 • Teşkilat son bölüm izle
 • Teşkilat 2. son bölüm
 • tek parça izle
Bakan Nebati Mısır'a gidiyor
Bakan Nebati Mısır'a gidiyor

Bakan Nebati Mısır'a gidiyor

Delice tuzu dünya sofralarında! Mineral zenginliğiyle ön plana çıkıyor
Delice tuzu dünya sofralarında! Mineral zenginliğiyle ön plana çıkıyor

Delice tuzu dünya sofralarında! Mineral zenginliğiyle ön plana çıkıyor

Sona gelindi... TOGG'dan heyecanlandıran paylaşım!
Sona gelindi... TOGG'dan heyecanlandıran paylaşım!

Sona gelindi... TOGG'dan heyecanlandıran paylaşım!

Ezgi Aşık soruyor, Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. <span style='font-size: 1.6rem;'>Eray Güç

isveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği…

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister