• $17,9567
  • €18,3016
  • 1019.7
  • 2980
27 Ocak 2021 Çarşamba 16:00 | Son Güncelleme:

Sol Yanım yeni bölüm ne zaman, hangi gün oynayacak? Sol Yanım dizisinin yayın günü neden değişti?

 Sol Yanım yeni bölüm ne zaman, hangi gün oynayacak" Sol Yanım dizisinin yayın günü neden değişti"

Sol Yanım dizisinin yayın günü değişti. İddialı yapımlar arasında yer alan dizi perşembe akşamları Star Tv'de ekrana geliyordu. Başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey'in yer aldığı yapım reytinglerde de üst sıralarda bulunuyor. Sol Yanım dizisinin yayın günü neden değişti? Sol Yanım yeni bölüm ne zaman, hangi gün oynayacak?

Sol Yanım dizisi ile ilgili flaş karar alındı. Star Tv'de her perşembe yayınlanan dizi gün değişikliğine gitti. Sezonun iddialı yapımları arasında yer alan dizinin başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey bulunuyor. Konu hakkında açıklama Star Tv'den geldi. Peki, Sol Yanım dizisinin yayın günü neden değişti? Sol Yanım yeni bölüm ne zaman, hangi gün oynayacak?

SOL YANIM NE ZAMAN, HANGİ GÜN YAYINLANACAK?

Star Tv'den yapılan açıklama şu şekilde: "Star’ın sevilen dizisi ‘Sol Yanım’, artık çarşamba günleri izleyicisi ile buluşmaya devam edecek. Sol Yanım’ın Çarşamba günü ekrana gelecek olan 9. bölümünden özel bir tanıtım yayınlandı. "

Akrep dizisi hangi gün, yeni bölüm ne zaman? Akrep dizisi neden yayın günü değişti?

SOL YANIM DİZİSİNİN NEDEN YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ?

Sol Yanım dizisinin gün değiştirmesinin sebebi yeni dizi Seni Çok Bekledim olarak öne sürüldü. Bu sebeple Sol Yanım çarşamba gününe Akrep dizisi perşembe gününe alındı.

SOL YANIM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nilgün kızını hayal kırıklığından korumak için neler yapacak? İhsan, Nilgün’le karşılaşmasının ardından Serra ve Selim’in ilişkisine bakışını değiştirecek mi? Biricik ve Zeynep’in kavgası okuldaki dengeleri nasıl değiştirecek? Berrin Kutlusay’ın malikaneye gelişi dengeleri nasıl etkileyecek? Selim, Burak’ın yapmaya çalıştığı kötülüğün farkına varacak mı?

Nilgün, Serra’nın İhsan tarafından eve bırakıldığını görünce kızına İhsan hakkında sorular sorar ve Kutlusay Ailesi hakkında uyarır. İhsan, Serra’nın Nilgün’ün kızı olduğunu görünce büyük bir şaşkınlık yaşar. Nilgün kızının bir Kutlusay tarafından üzülmesine izin vermemeye kararlıdır. Serra’nın kendisiyle aynı hataya düşmemesi için elinden geleni yapmaya karar verir.

Berrin’in geçirdiği kalp krizi ailenin tekrar bir araya gelmesini sağlarken buzlar da yavaş yavaş erir. İhsan ve Selim arasında orta yolu bulmaya çalışan Berrin, nihayet başarıya ulaşır ve babasının özrü karşısında Selim yumuşar. Berrin’in malikaneye gelmesiyle Selim de eve geri dönüp dönmeme konusunu düşünmeye başlar.

Berrin’in gelişi Asena’yı köşeye sıkıştırır. Gözünü Asena’dan ayırmayan Berrin, Asena’ya karşı İhsan’ı uyarır. Asena ise katalog çekimlerini bahane ederek İhsan’dan aldığı parayı babasına emanet eder.

Burak, Selim’i partilerle dolu hayatına geri döndürüp Serra’dan uzaklaştırmaya çalışırken, Serra’yı ise Selim’le ilişkilerinin yürümeyeceğine ikna etmeye çalışır.

Biricik, Zeynep’in ihanetine karşı intikam planını hazırlar. Zeynep, Nazlım’ı tehdit etmeye kalkınca sert bir çıkışla karşı karşıya kalır. Nazlım, Barbar ve Ali ise bu hengameden yararlanarak arkadaşların arasını daha çok açmak için iş başındadır. 

Orta Asya'da sevindiren gelişme! 'Türkiye üzerinden dünyayla bağlantı kurmak istiyoruz'
Orta Asya'da sevindiren gelişme! 'Türkiye üzerinden dünyayla bağlantı kurmak istiyoruz'

Orta Asya'da sevindiren gelişme! "Türkiye üzerinden dünyayla bağlantı kurmak istiyoruz"

Bakan Nebati hayata geçen vergi politikalarını açıkladı! Milyonları ilgilendiriyor
Bakan Nebati hayata geçen vergi politikalarını açıkladı! Milyonları ilgilendiriyor

Bakan Nebati hayata geçen vergi politikalarını açıkladı! Milyonları ilgilendiriyor

Araç alım satım yapacaklar dikkat! Yeni dönem başlıyor
Araç alım satım yapacaklar dikkat! Yeni dönem başlıyor

Araç alım satım yapacaklar dikkat! Yeni dönem başlıyor