• $17,9434
  • €18,3053
  • 1017.9
  • 2980
28 Ocak 2021 Perşembe 17:34 | Son Güncelleme:

Akrep dizisinin yayın günü neden değişti? Akrep dizisi hangi gün, yeni bölüm ne zaman?

Akrep dizisinin yayın günü neden değişti" Akrep dizisi hangi gün, yeni bölüm ne zaman"

Akrep dizisi yeni bölümü ve hangi gün yayınlanacağı hakkında arama yapılıyor. Her cuma Star Tv'de yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim gibi isimler yer alıyor. Yeni sezona iddialı bir giriş yapan Akrep dizisi hangi gün, yeni bölüm ne zaman? Akrep dizisinin yayın günü neden değişti? İşte dizi hakkında detaylar...

Akrep dizisi yeni bölüm tarihi arama yapılan konu başlıklarından oldu. Star Tv'de yayınlanan dizi güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekmişti Seni Çok Bekledim dizisinin cuma gününü alınmasıyla beraber akıllarda soru işareti kaldı. Peki, Akrep dizisi hangi gün, yeni bölüm ne zaman? Akrep dizisinin yayın günü neden değişti?

AKREP HANGİ GÜN, DİZİSİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Akrep dizisinin yayın tarihi değişti. Bu haftadan itibaren Akrep dizisi her perşembe saat 20:00'de ekrana gelecek.

Sol Yanım yeni bölüm ne zaman, hangi gün yayınlanacak? Sol Yanım dizisinin neden yayın günü değişti?

AKREP DİZİSİ NEDEN YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ?

Akrep dizisi yayın günü, Özcan Deniz'in yeni dizisi Seni Çok Bekledim sebebiyle perşembeye alındı. Perşembe günü Star Tv'de yayınlanan dizisi Sol Yanım'da çarşamba akşamı yayınlanacak.

AKREP SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fikret, gizemli bir adamdan gelen telefonla eşi Berna’nın intihar etmediğini ve öldüğü gece evde birinin olduğunu öğrenir. Berna’nın ölümünün gizemini aydınlatmaya karar veren Fikret, Berna’nın ölümüne şahit olan adamın peşine düşer. Ancak Perihan da başka bir oyun kurunca, Fikret kendini yeni bir akrep kapanında bulacaktır.

Fikret’i çocuklarının gözünden düşürmeyi başaran ve bütün planları kusursuz işleyen Ferda; Merve, Duru ve Aras üçgeninde giderek yükselen gerilimden ise son derece rahatsızdır. Merve’yi kendi yanında tutmak için yeni planlar yaparken, diğer kızı Ayşem ile ilgili sırrının Perihan’ın elinde olacağına ihtimal vermez. Oysa Perihan, Ferda’nın kızı olduğunu ortaya çıkardığı Ayşem’e hayatının şokunu yaşatır ve evlatlık olduğunu söyler! Anneannesi olduğu gerçeğini saklayarak, gerçek annesi hakkındaki gerçeği ortaya çıkaracağının da sözünü verir.

Annesinin ölümünden sonra yaşananları sorguladıkça, annesinin intihar ettiği fikrinden uzaklaşan Duru da o gece yaşananları öğrenmek için sorular sormaya başlar. Önce babasının ilişkisi nedeniye şüphelendiği Selma’yla yüzleşir. Selma’nın o gece evde olan kişinin Ferda olduğunu işaret etmesi üzerine Duru, babası ve teyzesi arasında bir ilişki olabileceğinin farkına varır! Duru bu araştırmaları yaparken, gerçekleri bilen Aras, Duru’ya olan sevgisi ve vicdan azabı arasında tamamen kontrolden çıkacaktır.

İpek ve Şahin’in hızla gelişen ilişkisi herkesi yeni bir tavır almaya zorlarken; Perihan ise kızının ölümüyle ilgili şüphelerini artıracak yeni bir bilgiye ulaşır. Tüm şüpheleri Fikret’in üzerine toplayan bu bilgi sayesinde Perihan yeni bir oyun kurar.

Orta Asya'da sevindiren gelişme! 'Türkiye üzerinden dünyayla bağlantı kurmak istiyoruz'
Orta Asya'da sevindiren gelişme! 'Türkiye üzerinden dünyayla bağlantı kurmak istiyoruz'

Orta Asya'da sevindiren gelişme! "Türkiye üzerinden dünyayla bağlantı kurmak istiyoruz"

Bakan Nebati hayata geçen vergi politikalarını açıkladı! Milyonları ilgilendiriyor
Bakan Nebati hayata geçen vergi politikalarını açıkladı! Milyonları ilgilendiriyor

Bakan Nebati hayata geçen vergi politikalarını açıkladı! Milyonları ilgilendiriyor

Araç alım satım yapacaklar dikkat! Yeni dönem başlıyor
Araç alım satım yapacaklar dikkat! Yeni dönem başlıyor

Araç alım satım yapacaklar dikkat! Yeni dönem başlıyor