• $8,0909
  • €9,6993
  • 451.316
  • 1409.19
30 Mart 2021 Salı 10:45 | Son Güncelleme:

Star Tv Sefirin Kızı 46. bölüm izle tek parça! Sefirin Kızı 46. son bölüm kesintisiz izle!

Star Tv Sefirin Kızı 46. bölüm izle tek parça! Sefirin Kızı 46. son bölüm kesintisiz izle!

Star Tv'nin sevilen ve büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Sefirin Kızı dün akşam 46. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümünde; Sancar, Sedat'ın korkunç planıyla bir anda kendini kaçak durumda bulur. Ona en büyük gücü veren ise Mavi'nin onun masumiyetine koşulsuz inanmasıdır. Sefirin Kızı 46. bölüm izleme linkine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz...

Pazartesi akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Sefirin Kızı'nda bu hafta yine heyecan dolu bir bölüm seyircisini bekliyor. Sefirin Kızı yeni bölümde; Sancar için bütün umutlar tükenirken Mavi, Sancar'ın kurtuluşu için her şeyden vazgeçmeye hazırdır. Hem Sancar hem de Mavi, içine düştükleri cendere yüzünden kendi yok oluşlarına neden olacak kararların eşiğine geleceklerdir.

SEFİRİN KIZI 46. BÖLÜM İZLE!


SEFİRİN KIZI 46. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sancar, Sedat'ın korkunç planıyla bir anda kendini kaçak durumda bulur. Ona en büyük gücü veren ise Mavi'nin onun masumiyetine koşulsuz inanmasıdır. Mavi ise bir yandan Melek'in bu durumdan etkilenmesini önlemeye çalışırken bir yandan da gerçekleri ortaya çıkarmak için elinden geleni yapar.

Hastaneye kaldırılan Sedat, Güven'in planından habersiz hayat mücadelesi vermektedir. Güven durumu lehine çevirmek ve her şeyi kontrol altına almak için gözünü karartır. Sancar'ı bulmak için yaptıkları da başka canların yanmasına neden olacaktır.

Elvan, Yahya'nın tepkisiyle kendi hayatına dair yaptığı tercihleri daha çok sahiplenir. Sonrasında yaşayacağı büyük yüzleşmeyle de omuzlarından geçmişin yükünü atar. Bu sırada Bora'nın aklına ektiği bir şüphe ise onu başka bir telaşa düşürecektir.

Sancar için bütün umutlar tükenirken Mavi, Sancar'ın kurtuluşu için her şeyden vazgeçmeye hazırdır. Hem Sancar hem de Mavi, içine düştükleri cendere yüzünden kendi yok oluşlarına neden olacak kararların eşiğine geleceklerdir.

Çukur 122. bölüm izle tek parça! Çukur son bölüm (4. sezon 30. bölüm) full izle!

<h3>ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ 18 MAYIS SALI GÜNÜ SAAT 20:45'TE OYNANACAK</h3><p>TFF, Beşiktaş ile

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi