• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
30 Mart 2021 Salı 10:46 | Son Güncelleme:

Show Tv Çukur 122. bölüm izle tek parça! Çukur son bölüm (4. sezon 30. bölüm) full izle!

Show Tv Çukur 122. bölüm izle tek parça! Çukur son bölüm (4. sezon 30. bölüm) full izle!

Pazartesi akşamlarının büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Çukur'da bu hafta yine heyecan dorukta. Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un yönetmenliğini ise Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur'da bu hafta; Yamaç ve Vartolu arasındaki gerilim herkesi etkileyecek. Amca, Yamaç'a yardım eden muhbiri bulmak için kuracağı oyunla şüphelendiklerinden birini tuzağa düşürecek. Çukur 122. son bölüm izleme linki haberimizde...

Show Tv'nin fenomen dizisi Çukur, bu akşam 4. sezonun 30. bölümüyle ekrana gelecek. Yamaç ve Vartolu arasındaki gerilim herkesi etkileyecek. Yamaç, eski bir düşmanının hayatta olduğunu öğrenip peşine düşerken Amca, Bilal'le hesabını kapatmak için yeni bir operasyon düzenleyecek. Çukur 122. bölüm tek parça izleme linki haberimizde...

ÇUKUR 122. BÖLÜM İZLE!


ÇUKUR'UN 122. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Yamaç ve Vartolu arasındaki gerilim herkesi etkileyecek. Amca, Yamaç'a yardım eden muhbiri bulmak için kuracağı oyunla şüphelendiklerinden birini tuzağa düşürecek.

Yamaç, eski bir düşmanının hayatta olduğunu öğrenip peşine düşerken Amca, Bilal'le hesabını kapatmak için yeni bir operasyon düzenleyecek.

Amca'ya verdiği sözü yerine getirmek için operasyonun başına geçen Vartolu hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşırken, aksiyon sahneleri nefesleri kesecek.

ÇUKUR 121. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? (4. SEZON 121. BÖLÜM)

Yamaç'ın hamlesiyle büyük bir darbe alan Amca, Yamaç'a yardım eden herkesi cezalandırmak için harekete geçecek. Bu durum hem Çukur'da hem de Koçovalı ailesinde taşları yerinden oynatacak. Yamaç ve Efsun'un yüzleşmesi duygu dolu anlar yaşatırken Akın'ın gizemli hamlesi ise merak uyandıracak. Amca ve Yamaç arasındaki çekişme Vartolu ile Yamaç'ı karşı karşıya getirecek.

Sefirin Kızı 46. bölüm izle tek parça! Sefirin Kızı son bölüm kesintisiz izle!

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü

Artvin'de yayla göçleri başladı