• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
07 Haziran 2020 Pazar 18:05 | Son Güncelleme:

Oblivion filmi konusu nedir? Oblivion oyuncuları kimler, hangi yılda çekildi?

Oblivion filmi konusu nedir" Oblivion oyuncuları kimler, hangi yılda çekildi"

Oblivion bu akşam TV ekranlarından seyirci ile buluşcak. 2013 yılında vizyona girmiş olan filmin oyuncuları arasında ünlü isimler yer alıyor. Kıyamet sonrası bilim kurgu türünde olan film bu akşam Star TV'de saat 20.00'da yayınlanacak. Oblivion konusu ve oyuncuları hakkında ayrıntılı bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

Oblivion filmi bu akşam Star TV ekranlarında yayınlanacak. 2013 yılında vizyona girmiş olan film, saat 20.00'da seyirci ile buluşacak; ardından hemen izleyemeyenler için ara vermeden tekrar ekranlara gelecek. Filmin oyuncu kadrosu ise göz dolduruyor. Oblivion konusu ve oyuncuları ile ilgili bilgiler haberimizde...

OBLIVION KONUSU NEDİR?

Askeri bir yönetim, Jack adında deneyimli bir askeri, insanoğlunun bir zamanlar Dünya diye adlandırdığı terk edilmiş bir gezegene keşif için yollar. İnsanlığın büyük yok oluştan önce nasıl koşullarda yaşadığını araştırmakla, dahası yaşayan herhangi bir canlı olup olmadığını bulmakla görevlidir. İnsanlığın bir zamanlar yuvası olan Dünya gezegeni birtakım uzaylı canlılar tarafından işgal edilmiştir ve gezegende hala varlıklarını sürdürmektedirler. Jack tüm bunları araştırmakla görevliyken, karşısına hiç beklenmedik sürprizler çıkacaktır.

Tron filmi ile tanıdığımız yönetmen Joseph Kosinski’nin yönettiği; kıyamet sonrası bir kurguya sahip olan film, yönetmenin kendi çizgi romanından sinemaya uyarlandı.

OBLIVION OYUNCULARI

2013 yılında vizyona girmiş olan Oblivion filminin oyuncu kadrosunda Tom Cruise, Morgan Freeman, Andrea Riseborough, Olga Kurylenko gibi isimler dikkat çekiyor.

96 Saat filminin konusu nedir? 96 Saat oyuncuları kimler, hangi kanalda yayınlanacak?

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Erdoğan

Kafe ve restoranlar ne zaman açılacak? Başkan Erdoğan açıkladı!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

1 milyon kibritle öyle bir şey yaptı ki

Türkiye'nin Arnavutluk'ta inşa edeceği hastanenin şantiyesi açıldı