• $8,3312
  • €10,0477
  • 477.778
  • 1345.15
05 Nisan 2021 Pazartesi 21:21 | Son Güncelleme:

Maraşlı bu akşam yok mu, neden yok? ATV Maraşlı 13. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Maraşlı bu akşam yok mu, neden yok" ATV Maraşlı 13. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak"

Maraşlı her pazartesi akşamı sevenleri ile buluşuyordu. Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerini paylaştığı dizi 5 Nisan ATV yayın akışında yer almadı. Bu sebeple izleyenler, Maraşlı bu akşam yok mu, neden yok? ATV Maraşlı 13. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusuna yanıt aramaya başladı. Ethem Özışık, Pelin Gülcan ve Ercan Uğur'un senaryosunu yazdığı yapım Maraşlı neden yok sorusunun cevabı...

Maraşlı bu akşam ekrana gelmiyor. 5 Nisan ATV yayın akışına bakan izleyenler dizinin özel bölümü ile karşılaştı. Her pazartesi yayınlanan yapım oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyenlerden tam not alıyor. Ethem Özışık, Pelin Gülcan ve Ercan Uğur'un kaleme aldığı yapım dram ve polisiye türünde ekrana geliyor. Peki, Maraşlı bu akşam yok mu, neden yok? ATV Maraşlı 13. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

MARAŞLI BU AKŞAM YOK MU, NEDEN YOK?

Maraşlı bu akşam özel bölümü ile ekrana gelecek. Başrol oyuncusu Burak Deniz'in koronavirüse yakalanması sebebiyle dizinin bu hafta yayınlanmayacağı iddia ediliyor.

Maraşlı 13. bölüm fragmanı çıktı mı? Maraşlı 13. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır?

MARAŞLI 13. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Maraşlı yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmadı. Detaylar gelince haberimize ekleyeceğiz.

MARAŞLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

3İlhan'ın yanına gelen polisler Ozan'ın cesedini teşhis etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan'ı öldürürken çekilen gizli görüntülerin gelmesi İlhan'ı korkutur. Köşeye sıkışan İlhan'ı Savaş; Behram'la tanıştırır. Elini kana bulayan İlhan, yasadışı işlere de karışmak üzeredir. İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır?

Maraşlı'nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin'den Maraşlı'nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı'ya her gün aynı yerde bekleyeceğine dair bir not bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir. Mahur her gün aynı yerde Maraşlı'yı bekler. Maraşlı, Mahur'la buluşacak mıdır?

Uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle bağlantılı olduğunu bilen Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behram'ın arasını bozmak için depoya baskın yapar. Bu baskını öğrenen Necati, Maraşlı'nın sadece bir koruma olmadığından emin olur. Maraşlı'nın eline geçen ipucu ise onu Necati'ye götürecek midir?

Maraşlı'nın döndüğünü öğrenen Mahur, Aziz'in engellemelerine rağmen Maraşlı'nın evine gider. Mahur'u, Maraşlı'nın evinde bir sürpriz beklemektedir...

  • Maraşlı bu akşam yok mu
  • Maraşlı bu akşam neden yok
  • Maraşlı neden yok
  • Maraşlı 13. bölüm ne zaman
  • Maraşlı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak
  • atv yayın akışı Maraşlı
<p><span>Gaziantep'in meşhur yemeği çağla aşı Ramazan'da yoğun ilgi görüyor. Antep'te özellikle ilkb

Gaziantep'in sadece ilkbaharda yapılan çağla aşı tarifi

TBMM'nin açılışının 101. yılı

Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuk sevgisi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Anıtkabir'i ziyaret etti