• $8,0949
  • €9,6833
  • 462.103
  • 1408.14
06 Nisan 2021 Salı 09:24 | Son Güncelleme:

ATV Maraşlı 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Maraşlı 13. yeni bölüm fragmanı izleme linki!

ATV Maraşlı 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Maraşlı 13. yeni bölüm fragmanı izleme linki!

Maraşlı 13. bölüm fragmanı izleyenlerin yakından takip ettiği konulardan biri oldu. Her pazartesi ATV'de yayınlanan dizi bu hafta özel bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün bulunuyor. Maraşlı 13. yeni bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Maraşlı 13. bölüm fragman aramalar yapılan konular arasında yerini aldı. ATV'de her pazartesi akşamı yayınlanan dizi izleyenlerin beğenisine sunuluyor. Özel Kuvvetler'den ayrılan eski bir askerin kızının vurulmasıyla tüm hayatı değişen Maraşlı'nın hayatını konu alan dizinin yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün oturuyor. ATV Maraşlı 13. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Maraşlı 13. bölüm fragmanı izleme linki...

MARAŞLI 13. BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI MI?

Maraşlı 13. bölümü fragmanı yayınlandı.


MARAŞLI SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

İlhan'ın yanına gelen polisler Ozan'ın cesedini teşhis etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan'ı öldürürken çekilen gizli görüntülerin gelmesi İlhan'ı korkutur. Köşeye sıkışan İlhan'ı Savaş; Behram'la tanıştırır. Elini kana bulayan İlhan, yasadışı işlere de karışmak üzeredir. İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır?

Maraşlı'nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin'den Maraşlı'nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı'ya her gün aynı yerde bekleyeceğine dair bir not bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir. Mahur her gün aynı yerde Maraşlı'yı bekler. Maraşlı, Mahur'la buluşacak mıdır?

Uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle bağlantılı olduğunu bilen Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behram'ın arasını bozmak için depoya baskın yapar. Bu baskını öğrenen Necati, Maraşlı'nın sadece bir koruma olmadığından emin olur. Maraşlı'nın eline geçen ipucu ise onu Necati'ye götürecek midir?

Maraşlı'nın döndüğünü öğrenen Mahur, Aziz'in engellemelerine rağmen Maraşlı'nın evine gider. Mahur'u, Maraşlı'nın evinde bir sürpriz beklemektedir...

MARAŞLI KONUSU

Özel Kuvvetler'den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı'nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş'in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

  • Maraşlı 13. bölüm fragmanı
  • Maraşlı 13. bölüm fragmanı çıktı mı
  • Maraşlı 13. yeni bölüm fragmanı
  • Maraşlı yeni bölüm fragmanı
  • atv Maraşlı 13. bölüm fragmanı
<p>Ankara'da boşanma aşamasında olduğu eşine karşı koruma tedbiri bulunan L.S. 4 aylık bebeği Asya S

Koruma tedbiri olan baba minik Asya'yı annesinden böyle kaçırdı! İşte o anlar...

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı