• $8,3505
  • €10,1839
  • 501.621
  • 1461.44
05 Mayıs 2021 Çarşamba 09:18 | Son Güncelleme:

Kanal D Hekimoğlu 48. bölüm full izle! Hekimoğlu son bölüm izle tek parça, kesintisiz!

Kanal D Hekimoğlu 48. bölüm full izle! Hekimoğlu son bölüm izle tek parça, kesintisiz!

Hekimoğlu 48. bölümü Kanal D'de dün akşam ekrana geldi. Salı akşamları sevenleri ile buluşan yapımda bu hafta birbirinden ilginç olaylar yaşanacak. Hekimoğlu 48. bölümde ekibindeki herkesi kaybeden Hekimoğlu, yeni bir vaka almaya niyetli değildir ama Melis'in hiç düşmeyen ateşi ilgisini çeker. Hekimoğlu 48. bölüm izleme linki sizlerle...

Kanal D'de yayınlanan dizi Hekimoğlu 48. bölümü ile ekrana geldi. Timuçin Esen ve Ebru Özkan'ın başrollerinde yer aldığı yapım salı akşamları seyircisi ile buluşuyor. Hekimoğlu 48. bölümde Ekibindeki herkesi kaybeden Hekimoğlu, yeni bir vaka almaya niyetli değildir. Öte yandan Hekimoğlu'na ekip kurması konusunda baskı yapan İpek ve Orhan ona yardım etmemek konusunda kararlıdır. Haberimizin içerisinden Hekimoğlu son bölümüne ulaşabilirsiniz.

HEKİMOĞLU 48. BÖLÜM FULL İZLE!

HEKİMOĞLU 48. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yıllardır birlikte olan Melis ve Berk telefonda konuşurken Melis'in çalıştığı bina bir anda çöker. Enkazdan ağır yaralı şekilde çıkarılan Melis, Valide Atik Hastanesi'ne getirilir.

Ekibindeki herkesi kaybeden Hekimoğlu, yeni bir vaka almaya niyetli değildir ama Melis'in hiç düşmeyen ateşi ilgisini çeker.

Hekimoğlu, kadındaki bulgularla tıbbi dosyasının eşleşmediğini gördükçe Melis'in sevgilisi Berk dahil kimsenin bilmediği gizli bir hayatı olduğunu düşünmeye başlar. Sonuçta Hekimoğlu'na göre "Herkes yalan söyler".

Hekimoğlu'na ekip kurması konusunda baskı yapan İpek ve Orhan ona yardım etmemek konusunda kararlıdır.

Bu sayede Hekimoğlu'nun tek başına teşhis koymakta zorlanacağını ve ekip kurmaya razı olacağını düşünürler. Ne var ki Melis'in durumu giderek kötüleşince her ikisi de bir karar vermek zorunda kalır.

Hekimoğlu'nun parlak zekası ve dikkati sayesinde vaka çözülecek ama çıkan sonuç Melis'in yakınları, Orhan ve İpek için tam bir sürpriz olacaktır.

EDHO son bölüm full izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm izle tek parça!

  • Hekimoğlu 48. bölüm full izle
  • Hekimoğlu 48. bölüm izle
  • hekimoğlu son bölüm izle
  • kanal d Hekimoğlu izle
  • Hekimoğlu son bölüm full izle
<p><b >KADEMEL<b >İ <b >NORMALLE<b >ŞME DÖ<b >NEM<b >İ / 17 MAYIS –

Kademeli normalleşme sürecinde vaka sayıları düşmeye devam eder mi?

Ayvalık'ın kırmızı mercanları keşfedilmeyi bekliyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (18 Mayıs 2021)

Arjantin'de ''İsrail'i kınama, Filistin ile dayanışma'' gösterisi düzenlendi