• $8,3516
  • €10,1962
  • 501.915
  • 1460.16
05 Mayıs 2021 Çarşamba 14:03 | Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm full izle: ATV EDHO son bölüm izle tek parça!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm full izle: ATV EDHO son bölüm izle tek parça!

ATV'nin severek takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm ile dün akşam ekrana geliyor. Yeni bölümde yine heyecan verici olaylar yaşanacak. EDHO 193. bölümde bu hafta; Dostlarının desteğiyle düşmanına darbe vurmaya hazırlanan Hızır Çakırbeyli, bir yandan da kardeşi İlyas yüzünden güç kaybeder...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm bu hafta izleyenleri ekrana kilitledi. Etkileyici sahneleri ile seyirciden tam not alan yapımın başrolünde Oktay Kaynarca yer alıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölümde bu akşam; kardeşi İlyas yüzünden güç kaybeden Hızır Çakırbeyli kadim dostu Tipi'nin ölümüyle tüm ailesini koruma altına alır. İşte EDHO 193. bölümü ve yaşanacaklar...

EDHO 193. BÖLÜM FULL İZLE!

EDHO 193. BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi'nin ölümüyle tüm ailesini koruma altına alır. Dostlarının desteğiyle düşmanına darbe vurmaya hazırlanan Hızır Çakırbeyli, bir yandan da kardeşi İlyas yüzünden güç kaybeder.

Façalılar'dan kız alarak akraba olan Çakırbeyli'ler, Alpaslan'ı ayağa kaldıran Pınar yüzünden gerginlik yaşarlar. İlyas Çakırbeyli, uçağını kaçırdığı için otele götürdüğü Pınar'la olan yakınlaşması ve Pınar'ın küpesinin Ömür'ün eline geçmesiyle evlilikleri tehlikeye sokar.

Olaya dahil olan Haşmet Façalı ise faturayı İlyas Çakırbeyli ve ailesine keser.

Façalılarla olan gerginliğin düşmanları tarafından öğrenilmesiyle zor zamanlar geçiren Hızır Çakırbeyli'nin yardımına eski düşmanı Yaman Korkmaz koşar.

Her zaman güçlüden yana olduğu dile getiren Yaman Korkmaz, bu kez tercihini Hızır Çakırbeyli'den yana yapar. Yaman Korkmaz ve Yavuz Sincanlı'nın önerisiyle İshak'a yeşil ışık yakan Hızır Çakırbeyli, girdiği savaştan galip çıkmak için görüşür.

Sağlığına kavuşan Alpaslan ise düşmanlarına korku salmaya başlar.

<p> İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, avukatı aracılığıyla Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak

Bakan Soylu, Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu

Ayvalık'ın kırmızı mercanları keşfedilmeyi bekliyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (18 Mayıs 2021)

Arjantin'de ''İsrail'i kınama, Filistin ile dayanışma'' gösterisi düzenlendi