• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
08 Nisan 2021 Perşembe 10:49 | Son Güncelleme:

Tv8 Doğduğun Ev Kaderindir 38. bölüm izle tek parça! Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm kesintisiz izle!

Tv8 Doğduğun Ev Kaderindir 38. bölüm izle tek parça! Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm kesintisiz izle!

Tv8 ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam yeni bölümüyle seyircisinin karşısına çıkacak. Dizinin son bölümüne Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol'un ayrılması damga vurmuştu. İbrahim Çelikkol'un ayrılmasından sonra dizinin yeni bölümünde sürpriz bir isim kadroya dahil olacak. Doğduğun Ev Kaderindir 38. bölüm izleme linkine haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz...

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam 38. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Demet Özdemir ve Engin Öztürk'ün başrollerini paylaştığı dizide heyecan dolu sahneler izleyicileri ekrana kilitleyecek. Dizinin son bölümüne Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol'un ayrılması damga vurmuştu. Yeni bölümde ise Zeynep'in ablası ortaya çıkacak. İşte tüm merak edilenler...

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 38. BÖLÜM İZLE!


DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 38. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zeynep üzgün bir şekilde uzaklara dalmışken Barış destek olmak için onun yanındadır. Öte yandan Nermin, Sakine, Sultan ve Ali Rıza'ya çocuklarına hayallerinin peşinden gitmelerini söylemek için önce kendi hayallerini gerçekleştirmelerini söyler.

Öte yandan Nermin şirketlerinin yönetimini Zeynep'e bıraktığını toplu bir yemekte açıklar. Yeni bölümde diziye Demet Özdemir'in ablası olarak Gülcan Arslan dahil olacak.

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir'in Nesrin'i Gülcan Arslan kim, kaç yaşında?

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SON BÖLÜM ÖZETİ

Cengiz'in, Mehdi'ye gözdağı vermek amacıyla Zeynep ve Barış'ın evlerini kurşunlatmasıyla herkes kendini tek bir çatı altında bulur. Hayatları iç içe girmiş üç kahramanımızın, gölgesi birbirinin üzerine düşen kaderlerinde bu artık çarkların daha hızlı dönmesi anlamına gelmektedir.

Mehdi, Nuh, Cemile ve Müjgan bebekle kuracağı yeni hayatın daha ilk gününde aldığı darbe karşısında yine kendini öne atmaktan çekinmez. Üstelik yalnız da değildir. Ali Rıza Dayı, tehdit altındaki üç eve ve insanlarına sahip çıkması için eski dostu Delikanlı Sadi'den yardım ister.

Cengiz'in koyduğu mühlet dolar ve tehditleri artarak sürerken; Zeynep, Barış ve Mehdi, sağduyu, fedakarlık, cesaret ve gelecek arasında seçim yapmak zorundadır. Geçmişin tüm ağırlığı ve bugünün yakıcılığıyla ölüm döşeğindedir şimdi eski sevda ve mirasçısı olmayı bekler.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU NEDİR?

Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan "Doğduğun Ev Kaderindir", insanlığın en büyük ve derin sorgulamalarından biri olan "İnsan kaderini değiştirebilir mi?" sorusunun cevabını arıyor. Dizide iki farklı aileye sahip olan Zeynep'in zorlu mücadelesi ve onu koruyup kollayan Mehdi'nin hikayesi ele alınacak.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü