• $8,0669
  • €9,6848
  • 460.606
  • 1408.14
08 Nisan 2021 Perşembe 10:49 | Son Güncelleme:

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir'in Nesrin'i Gülcan Arslan kimdir, kaç yaşında?

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir" Doğduğun Ev Kaderindir'in Nesrin'i Gülcan Arslan kimdir, kaç yaşında"

TV8'in sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'de bu hafta yine heyecan dolu bir bölüm izleyicisinin karşısına çıkacak. OGM Pictures'ın yapımını, Onur Güvenatam'ın yapımcılığını üstlendiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisine Gülcan Arslan "Nesrin" karakteri olarak katılıyor. Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir'in Nesrin'i Gülcan Arslan kim, kaç yaşında? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte tüm merak edilenler...

Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'de bu hafta yine heyecan dolu bir bölüm izleyicisinin karşısına çıkacak. Demet Özdemir ve Engin Öztürk'ün başrolünde olduğu, yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına giren diziye Gülcan Arslan "Nesrin" karakteri olarak katılıyor. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir'in Nesrin'i Gülcan Arslan kim, kaç yaşında? İşte hakkında tüm merak edilenler...

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR NESRİN KİMDİR?

Nesrin; hem peşi sıra taşıdığı sırların, hem yaratacağı sürprizlerin son derece farkındadır. Bugüne kadar yaşadıkları onu zeki, dayanıklı genç bir kadın haline getirse de onun geçmişten alacakları vardır. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nesrin karakterine Gülcan Arslan hayat verecek.

GÜLCAN ARSLAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Gülcan Arslan, 1 Mayıs 1986 yılında Sakarya Karasu'da dünyaya gelmiştir. Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde eğitim aldıktan sonra bir çok dizi ve reklamda rol aldı. İlk olarak TRT'de yayınlanan 'Sardunya Sokak' dizisinde hayat verdiği Canan karakteri ile televizyonda ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Sınıf, Hepimiz Birimiz İçin, Gurbet Kuşları, Kafkas, Kahramanlar, Her Şeye Rağmen, Bir Çocuk Sevdim, Arka Sokaklar, Günahkar gibi dizilerde rol alan Gülcan Arslan şimdilerde Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Doğduğun Ev Kaderindir 38. bölüm izle tek parça! Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm kesintisiz izle

Sadakatsiz 25. bölüm izle tek parça! Sadakatsiz son bölüm full izle

  • Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin
  • Gülcan Arslan kimdir
  • Gülcan Arslan kaç yaşında
  • Gülcan Arslan aslen nereli
  • Gülcan Arslan dizileri
  • Gülcan Arslan doğduğun ev kaderindir
<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de