• $13,7194
  • €15,5684
  • 786.53
  • 1910.41
7 Haziran 2021 Pazartesi 17:52 | Son Güncelleme:

Çukur gala ne zaman yapılacak, bugün mü? Çukur büyük final gala saat kaçta başlıyor?

Çukur gala ne zaman yapılacak, bugün mü" Çukur büyük final gala saat kaçta başlıyor"

Çukur gala ile ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor. Final bölümü öncesi gala yayını yapılacak olan dizinin oyuncularının yanı sıra ünlü isimler de şarkı söyleyerek sahne alacak. Ebru Akel ve Uğur Yıldıran, Çukur Gala'nın sunumunu yapacak. Peki, Çukur gala gecesi ne zaman yapılacak, bugün mü? Çukur büyük final gala saat kaçta başlıyor?

Çukur Gala tarihi belli oldu. 7 Haziran Pazartesi akşamı final bölümü ile yayınlanacak olan Çukur için büyük bir gala düzenlendi. Dizinin oyuncularının da sahne alacağı gecede Ebru Akel ve Uğur Yıldıran sunucu olacak. Türk televizyon tarihinin fenomen dizileri arasında yer alan, Ay Yapım imzalı Çukur gala gecesi ne zaman yapılacak, bugün mü? Çukur büyük final gala saat kaçta başlıyor?

ÇUKUR GALA NE ZAMAN YAPILACAK?

Çukur Büyük Final Gala Yayını 7 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de yayınlanacak.

Show TV'de ekranlara gelen, Ay Yapım imzalı, Türkiye televizyon tarihinin kült yapımları arasına adını yazdıran 'Çukur'un merakla beklenen büyük finaline sayılı günler kaldı. Başladığı günden bu yana birbirinden farklı sosyal sorumluluk projeleriyle öncü olan dizi, geçtiğimiz aylarda 'Doğa Nefes Alsın' diyerek duyurduğu yeni kampanyasının finalinde büyük bir 'Çukur Ormanı'na imza atmayı hedefliyor. 'Çukur Ormanı' için TEMA Vakfı, Show TV ve Ay Yapım ile el ele veren dizinin ekibi, 7 Haziran Pazartesi akşamı final bölümü öncesi unutulmaz bir gala yayınıyla ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Dört sezon boyunca pazartesi akşamlarına damga vuran ve birçok ilke imza atan 'Çukur' dizisi, gerek reytinglerde gerekse sosyal medyada adını zirveye yazdırırken hem hikayesiyle hem de gerçekleştirdiği farklı sosyal sorumluluk projeleriyle geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Şimdi ise büyük finalde TEMA Vakfı iş birliğiyle Show TV ekranlarında 7 Haziran Pazartesi akşamı final bölümü öncesi yayınlanacak özel bir galayla hayranlarına veda edecek. Çukur dizisi finali ile adını, daha yaşanabilir bir dünya umuduyla uçsuz bucaksız bir ormana yazdıracak.

Çukur oyuncularının sahnede olacağı ve birçok sürprizin bir arada yaşanacağı final gecesinde Toygar Işıklı, Fuat, Kamufle ve Kubilay Aka dizinin dillere dolanan şarkılarını söyleyecekler. Çukur kadınlarından oluşan Çukur Burda grubu sözlerini Ece Yaşar'ın yazdığı, müziği ise Toygar Işıklı'ya ait olan 'Bi Dinle' şarkısını ilk kez final gecesinde seslendirecekler. Yine Kamufle ve Toygar Işıklı'nın yeni Çukur şarkısı 'Savaşın İçindeyim' ilk kez dizinin hayranlarının beğenisine sunulacak. Gece de ayrıca Damla Sönmez dizide seslendirdiği 'Son Mektup' şarkısıyla sahnede olacak. Merakla beklenen büyük final bölümü öncesi ekran başındakileri 4 yılda zaman yolculuğuna çıkaracak ve eğlenceli olduğu kadar duygu dolu da anlar yaşatacak gala yayını, 'Çukur' için unutulmaz bir veda olacak.

Çukur finali saat kaçta? Çukur final bölümü saat kaçta başlayacak?

Ebru Akel ve Uğur Yıldıran'ın sunuculuğunda gerçekleşecek yayında kalpler Çukur Ormanı için atacak. "#DoğaNefesAlsın" sloganı ile "Fidan Yaz, 3464'e SMS Gönder; bir fidan bağışla" çağrısının yineleneceği gecenin sonunda 50.000 fidandan oluşacak Çukur Ormanı'nın tamamlanması hedefleniyor.

Çukur finalde Yamaç ölecek mi? Yamaç Koçavalı'ya ne olacak?

  • Çukur Gala ne zaman
  • Çukur Gala saat kaçta
  • Çukur Gala nasıl izlenir
  • Çukur Büyük Final Gala
  • Çukur Büyük Final Gala izle
Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak
Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak

Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak

'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'
'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'

'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'

Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te 'Asker Duası' coşkusu
Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te 'Asker Duası' coşkusu

Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te "Asker Duası" coşkusu

<p> </p>

Parasosyal etkileşimi çocuklarımıza neden anlatmalıyız?

UNESCO'nun geçici listesindeki Yesemek'te 15 heykel gün yüzüne çıkarıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt'te toplu açılış törenine katıldı

Ürdün'ün Salt kentindeki müze dünyanın en küçük Kuran-ı Kerim'ine ev sahipliği yapıyor