• $8,651
  • €10,1383
  • 489.312
  • 1399.42
7 Haziran 2021 Pazartesi 09:20 | Son Güncelleme:

Çukur finalde bu akşam Yamaç ölecek mi? Yamaç Koçavalı'ya ne olacak? İşte detaylar...

Çukur finalde bu akşam Yamaç ölecek mi" Yamaç Koçavalı'ya ne olacak" İşte detaylar...

Çukur final bölümü fragmanının yayınlanmasıyla beraber izleyiciler, Yamaç Koçavalı'nın cenazesi ile karşılaştı. Show Tv'nin fenomen dizisi Çukur, bu akşam final bölümü ile izleyicilerine veda edecek. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu Çukur'da fırtına kopacak. Peki, Çukur finalde Yamaç ölecek mi? Yamaç Koçavalı'ya ne olacak?

Çukur finalde Yamaç'ın ölüp ölmeyeceği yoğun ilgi gören konulardan oldu. Show Tv'de yayınlanan yapım bu akşam son kez sevenlerinin karşısına çıkıyor. Bu hafta Yamaç ve Amca ölüm ile savaşacak. Dizinin yarın yayınlanacak yeni bölümünde, Yamaç'ın cenaze sahnesinin olduğu bölüm geceye damga vuracak. Peki, Çukur finalde Yamaç ölecek mi? Yamaç Koçavalı'ya ne olacak?

ÇUKUR FINALDE YAMAÇ ÖLECEK MI?

Çukur izleyicilerinin merakla beklediği final bölümü bu akşam ekrana gelecek. Koçovalı ailesi ve Çukur hayatlarının en büyük sınavını verecek. Dizinin yeni bölümünde Yamaç Koçavalı karakterinin cenazesi yapılıyor.

Kimi dizi takipçileri bunun Amca'ya karşı bir oyun olduğunu söylüyor.

İzleyenlerin merakla beklediği soru bu akşam cevap bulacak.

ÇUKUR FŞNALDE NELER OLACAK?

Çukur'un merakla beklenen büyük finalinde Yamaç ve Amca ölüm ile savaşacak.

Koçovalı ailesi ve Çukur hayatlarının en büyük sınavını verirken, fırtına son kez kopacak. Herkesin her şeyi göze aldığı son savaş nefesleri keserken; kimin kazanıp, kimin kaybedeceği, kimin yaşayıp, kimin öleceği merakla beklenecek.

Geçmişten gelen misafirler, büyük sürprizler, fedalar ve vedaların damga vuracağı Çukur'un büyük finalinde tansiyon bir an bile düşmezken; Koçovalılar hem acıya hem de mucizelere aynı anda tanıklık edecek. Unutulmaz bir vedayla Çukur için her şey sonsuza kadar değişecek.

<p>Temelini 2017'de Başkan Recep Tayyip  Erdoğan attı.</p><p>New York'un silüetinde yerini alan  yen

Yeni Türkevi binası açılışa hazır

Bakan Karaismailoğlu, Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı'nın tanıtımına katıldı

Türkiye ve Azerbaycan hava kuvvetleri uçakları selamlama uçuşu yaptı! İşte o anlar

İstanbul'a değer katanlar: Üsküdar ve Balat'ın akşam mezatları