• $9,2643
  • €10,7386
  • 525.072
  • 1409.62
1 Haziran 2021 Salı 00:30 | Son Güncelleme:

Çukur Cumali Koçovalı ölecek mi, ne olacak? Çukur Cumali Koçovalı kimdir?

Çukur Cumali Koçovalı ölecek mi, ne olacak" Çukur Cumali Koçovalı kimdir"

Cumali Koçovalı ölüp ölmeyeceği merak ediliyor. Bu akşam yeni bölümü ile gelecek olan dizi uzun süredir izleyenleri ekran başına kilitliyor. 7 Haziran Pazartesi günü büyük finali olacak yapım sürükleyici konusu ve oyuncuları ile tam not almayı başarıyor. Cumali Koçovalı ölecek mi? Çukur Cumali Koçovalı ölüyor mu?

Fenomen dizi Çukur'da Cumali Koçovalı karakterine Necip Memili hayat veriyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen yapım reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 7 Haziran'da son kez yayınlanacak olan dizide yaşanacak olaylar yakından takip ediliyor. Peki, Cumali Koçovalı ölecek mi? Çukur Cumali Koçovalı ölüyor mu? İşte merak edilenler...

CUMALİ KOÇOVALI ÖLECEK Mİ, NE OLACAK?

Cumali Koçovalı ölecek mi, sorusuna henüz net bir yanıt bulunmuyor. Dizinin yeni bölümlerinde yaşanacak gelişmelere göre haberimizde konuya yer vereceğiz.

CUMALİ KOÇOVALI KİMDİR?

İdris Koçovalı'nın en büyük oğlu. Ailenin asi, zapt edilemez ve korku duyulan ağabeyi. Uzun yıllardır cezaevinde olan Cumali, bu süreçte ailesiyle görüşmeyi hep reddetmiş. Karakuzular için büyük bir rakip olan Cumali, geçmişte olduğu gibi şimdi de kendi bildiği intikam yöntemiyle hareket edecek ve Çukur'u yeniden ele geçirmek için mücadele edecek.

NECİP MEMİLİ KİMDİR?

27 Mayıs 1980 tarihinde Adana'da doğan Necip Memili, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu. Üniversite yıllarından bu yana birçok tiyatro oyununda yer alan oyuncu halen Moda Sahnesi'nde tiyatro oyunlarına devam etmektedir. Dizi kariyerine 2006 yılında 'Yaprak Dökümü' ile başlayan oyuncu, 'Dila Hanım' dizisindeki Azer rolü ile dikkat çekmiştir. 'Hanımın Çiftliği', 'Yalan Dünya', 'Bedel', 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' ve 'Dolunay' gibi yapımlarda rol alan Memili, son olarak oynadığı Ay Yapım imzalı 'Şahsiyet'teki performansıyla büyük beğeni topladı. 'Halam Geldi', 'Sürgün İnek', 'Yok Artık' ve 'Kaçma Birader' gibi sinema filmlerinde rol alan oyuncu, 'Çukur' dizisinde Koçovalı Ailesi'nin en büyük kardeşi Cumali'ye hayat veriyor.

Yamaç'ın yeni taktiği ne? Çukur ablukadan nasıl kurtulacak?

Akın Koçovalı ölecek mi, Çukur'a veda mı edecek? Burak Dakak, Çukur'dan ayrılıyor mu? İşte merak edilenler!

Çukur'da sürpriz hamle kimden gelecek? Çukur için kim neyi feda edecek?

Çukur Vartolu Sadettin ölecek mi? Salih Koçovalı ölüyor mu?

  • Cumali Koçovalı
  • Cumali Koçovalı ölecek mi
  • Cumali Koçovalı necip memili
  • Necip Memili Çukurdan ayrılacak mı
  • necip memili çukur
  • abi Cumali Koçovalı
<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Haftanın gündemine oturan en önemli gelişmelerden biri Uzay Yolu

Elon Musk ve Jeff Bezos arasında sular durulmuyor | TeknoZone #5

Dünyanın en değerli 100 markası belli oldu!

Temizlik işçileri greve gitti sokaklar çöp yığınları ile doldu

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı