• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
31 Mayıs 2021 Pazartesi 21:03 | Son Güncelleme:

Çukur Vartolu Sadettin ölecek mi? Salih Koçovalı ölüyor mu?

Çukur Vartolu Sadettin ölecek mi"  Salih Koçovalı ölüyor mu"

Pazartesi akşamlarına damgasını vuran Çukur'da bu akşam fırtınalar kopacak. Çukur'da büyük savaş resmen başlayacak. Amca'nın Çukur'u yok etmeye karar verdiğini öğrenen Yamaç, mahallede kalanların zarar görmemesi için yeni bir plan yapacak. Bu planın nasıl sonuçlanacağı ise tüm dizi takipçileri tarafından merak ediliyor. İşte tüm detaylar...

Show Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi Çukur'da bu akşam yine heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Dizinin final bölümü yaklaşırken tansiyon yeniden yükselecek. Amca mahalleliye diz çöktürüp, Çukur'un kutsal değerlerine savaş açacak. Bu savaşta ise kimlerin öleceği merak ediliyor. Vartolu Sadettin ölecek mi? Çukur Salih Koçovalı ölüyor mu? İşte tüm merak edilenler...

VARTOLU SADETTİN ÖLECEK Mİ?

Çukur bu akşam 130. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Yamaç ve Efsun'un düğünü sonrası mahalleye dönen Koçovalılar'ın, Çukur'u ele geçiren Şahram'la karşılaşması tansiyonu yükseltecek. Şahram'ın saldırısında neler olacak?

Çukur 130. bölüm izle tek parça! Show Tv Çukur 4. sezon 38. son bölüm full izle!

Çukur'un yeni bölümünde Yamaç'ın oyununu çözen Şahram karşı saldırıya geçince Koçovalılar yine zor duruma düşecek. Dizinin fragmanında Şahram'ın eve saldırdığı görülüyor. Bu çatışmada kimlerin öleceği ise bu akşam belli olacak. Salih Koçovalı'nın ölüp ölmeyeceğine dair henüz bir bilgi bulunmuyor.

ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL KİMDİR?

Erkan Kolçak Köstendil, 1983 yılında Bursa'da doğdu. Bursa Atatürk Lisesi'nden mezun oldu. Lise yıllarında futbolculuk yaptı, Bursaspor'da oynadı. Futbol kariyerinden vazgeçerek tiyatroya yöneldi. Yükseköğrenimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde yaptı.

Tiyatro çalışmalarına Tuncay Özinel Tiyatrosu'nda başlayan oyuncu, AuT ve Karşı Cinsle Tanışma Sanatı isimli oyunlarda farklı karakterleri canlandırdı. Televizonda ilk defa, 2005 yılında Kurtlar Vadisi dizisinin dördüncü sezonudaki "galerici" rolünü canlandırdı; sinemaya ise ilk defa Güz Sancısı (2008) filminde "nümayişçi" rolü ile başladı.

2009 yılında "Facebook dizisi" olarak bilinen Mukadderat adlı diziyi yazıp yönetti. Aynı yıl M.A.T adlı polisiye dizinde "Emre" karakterini canlandırdı. Senaryosunu yazıp yönettiği Vakit adlı kısa film, 2010 yılında gerçekleşen Sinepark 4. Kısa Film Festivali'nde, Eskişehir Kral Midas Kısa Film Festivali'nde, 47. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ödüller aldı.

2009-2012 yılları arasında Sakarya Fırat dizisinde canlandırdığı "Er Mahmut Karakum" karakteri ile tanınmaya başlayan sanatçı; ardından Torbacının Esrarı, Babalar ve Evlatlar, Merhamet ve One Night in İstanbul gibi yapımlarda yer aldı. Ulan İstanbul adlı dizideki "Karlos" karakteri ile ünü yayıldı.

2014'te Yağmur: Kıyamet Çiçeği isimli sinema filminde "Şenol" karakterini ve İtirazım Var'da "Süpermen" karakterini canlandırdı. 2015'te "Güven" canlandırdığı Kara Bela filminden sonra Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı tarihi dizide "Şahin Giray Han" karakterini oynadı. Onur Ünlü'nün 2017 yapımı Put Şeylere filminde rol aldı. 2017'de başlayan Ay Yapım'ın Çukur dizisinde 'Vartolu Sadettin / Salih Koçovalı' karakterini canlandırıyor.

Orta metraj film olan Torbacının Esrarı adlı filmin senaryosunu yazarak çekimlerini Amsterdam ve İstanbul'da gerçekleştirdi. 4 kısa filmlik projesinin ilik ayağı olan senaryosunu yazıp yönettiği Suma adlı filmi ile 2018'de Los Angeles Film Ödülleri'nde komedi dalında mansiyon kazandı. Ayrıca Oyuncu günümüzde kendi yazıp kendi oynayıp kendi yönetip tek çalışmalı tiyatro projesi 12 Numaralı Adam ile birçok ülkeyi dolaşmaktadır.

Çukur final bölümü ne zaman? Çukur ne zaman bitecek, kaç bölüm kaldı?

  • Vartolu Sadettin ölecek mi
  • Salih Koçovalı ölüyor mu
  • Erkan Kolçak Köstendil
  • çukur vartolu
  • çukur vartolu ölüyor mu
  • çukur Erkan Kolçak Köstendil
<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Yeni varyant hızla yayılıyor... Kovid geçirip, tat ve koku kaybı

Beynimizin parmak izi, hastalıkları veya kişileri tanımak için kullanılabilir mi?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!