• $8,8689
  • €10,474
  • 499.049
  • 1384.68
9 Haziran 2021 Çarşamba 09:25 | Son Güncelleme:

Cam Tavanlar Aylin kimdir? Cam Tavanlar'ın Aylin'i Beril Kayar kaç yaşında, aslen nereli?

Cam Tavanlar Aylin kimdir" Cam Tavanlar'ın Aylin'i Beril Kayar kaç yaşında, aslen nereli"

Ojo Pictures imzalı, başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka'nın yer aldığı Cam Tavanlar dizisi yarın yayın hayatına merhaba diyecek. Senaryosunu fenomen işlerde imzası bulunan Meriç Acemi'nin kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise güçlü reji gözüyle Fehmi Öztürk'ün yer aldığı dizi hikayesi ve oyuncu kadrosuyla çok beğenildi. Peki, Cam Tavanlar Aylin kimdir? Cam Tavanlar'ın Aylin'i Beril Kayar kaç yaşında, aslen nereli?

Fark yaratan hikayesi ile yaz ekranlarına renk katacak Ojo Pictures'ın yeni dizisi Cam Tavanlar için geri sayım başladı. Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka'nın yer aldığı dizi 9 Haziran Çarşamba akşamı ilk bölümüyle Show TV'de ekranlara gelecek. Cam Tavanlar dizisinde Aylin karakterine ise Beril Kayar hayat verecek. İşte hakkında tüm merak edilenler...

CAM TAVANLAR AYLİN KİMDİR?

Yetenekli ama uzatmalı sevgilisi olan, sinir krizleri geçiren duygu durumu karışık bir şeftir. Renkli, eğlenceli biridir. Üzgünse çok üzgün, mutluysa çok mutludur. Üzgün olduğunda yemeğin içine fazladan acı, mutlu olduğunda ise tabağa fazladan et koyabilecek kadar ruh halini dışarıya yansıtır.

BERİL KAYAR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Beril Kayar 1988 yılının Kasım ayında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu ve mankenin, annesi İstanbullu, babası Erzincanlıdır. Annesinin aslında Mısır kökenli olduğunu katıldığı bir röportajda belirtmiştir. İstanbul'a hayran olan ünlü manken burada doğup büyümüştür. Nitekim yine bu şehirde ilkokul, ortaokul ve lise gibi eğitimlerini tamamlamıştır. Tiyatroya olan ilgisi lise dönemlerinde başlamıştır. Üniversite tercihini ise Anadolu Üniversitesi'nden yana kullanmıştır. Bu üniversitede lisans eğitimini tamamlayım, halkla ilişkiler bölümünden mezun olmuştur.

Üniversiteyi bitirdikten sonra durmaksızın iş başvurularında bulunmuştur. Çalışma hayatına şirketlerle başlamıştır. Başvuru yaptığı ajanslarda güzelliği ile ilgi çekmeyi başaran ünlü oyuncu ve manken bu ajanslara bağlı olarak modellik yapmaya başlamıştır. Modelliğin ardından, aslında oyunculukla ilgilenmek istediğine karar veren Kayar, dizilerde rol almaya başlamıştır. Bu kararının ardından çok geçmeden, "Acayip Hikayeler" adlı dizide Rakkase adlı karakterle seyirci karşısına çıkmıştır.

2012 senesine gelindiğinde ise "Adını Feriha Koydum- Emir'in Yolu" dizisinde Zülal olarak seyirci karşısına çıkmıştır. Zülal'i canlandırdığı dizide, dizinin başrol oyuncusu Hazal Kaya'nın yerine Çağatay Ulusoy'un partneri olarak kamera karşısına geçmiştir. Mankenlikte olduğu kadar oyunculukta da başarısını kanıtlayan Beril Kayar, daha sonra "Arka Sokaklar" ve "O Hayat Benim" dizilerinde rol almaya başlamıştır. Dokuzuncu sezonda katıldığı Arka Sokaklar'da oyunculuk yaparken Komiser Deniz karakterine, O Hayat Benim dizisinde ise Zeynep karakterine can vermiştir. Zeynep karakterini ünlü oyuncudan önce, dizinin eski sezonunda Aybüke Pusat canlandırmaktaydı.

Böylelikle oyunculuk hayatında, O Hayat Benim, Arka Sokaklar, Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu, Acayip Hikayeler olmak üzere toplam dört dizi projesinde yer almıştır. Dizi deneyimleri dışında Beril Kayar "Soygun" adlı film projesinde de yer almıştır.

Cam Tavanlar Cem kimdir? Cam Tavanlar'ın Cem'i Kubilay Aka kaç yaşında, aslen nereli?

Cam Tavanlar Leyla kimdir? Cam Tavanlar'ın Leyla'sı Bensu Soral kaç yaşında, aslen nereli, eşi kim?

Cam Tavanlar İskender kimdir? Cam Tavanlar'ın İskender'i Utku Ateş kaç yaşında, aslen nereli?

  • Cam Tavanlar Aylin kimdir
  • cam tavanlar Beril Kayar
  • Beril Kayar kimdir
  • Beril Kayar kaç yaşında
  • Beril Kayar aslen nereli
  • Beril Kayar dizileri
  • Beril Kayar hangi dizilerde oynadı
<div><p></p><p><span style='font-size: 1.6rem;'>Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomo

Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomobil çarpıştı. 2 kişi yaralandı

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor