• $9,2937
  • €10,843
  • 529.938
  • 1429.85
9 Haziran 2021 Çarşamba 22:25 | Son Güncelleme:

Cam Tavanlar'ın Cem'i Kubilay Aka kaç yaşında, aslen nereli? Cam Tavanlar Cem kimdir?

Cam Tavanlar'ın Cem'i Kubilay Aka kaç yaşında, aslen nereli" Cam Tavanlar Cem kimdir"

Show TV'nin bu yaz sezonuna damga vurmaya hazırlanan Ojo Pictures imzalı yeni dizisi Cam Tavanlar bu akşam yayın hayatına başladı. Renkli hikayesiyle izleyicilerin içini ısıtacak dizinin tanıtımları büyük ilgi görüyor. Dizide Cem karakterine Kubilay Aka hayat veriyor. Cam Tavanlar Cem kimdir? Cam Tavanlar'ın Cem'i Kubilay Aka kaç yaşında, aslen nereli? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte tüm merak edilenler...

Bu akşam yayın hayatına başlayan Cam Tavanlar dizisi daha başlamadan büyük ilgi görüyor. Bensu Soral ile Kubilay Aka ikilisini buluşturan dizinin ilk bölümü için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Cam Tavanlar dizisinde Cem karakterini Kubilay Aka canlandıracak. Peki, Cam Tavanlar Cem kimdir? Cam Tavanlar'ın Cem'i Kubilay Aka kaç yaşında, aslen nereli?

CAM TAVANLAR CEM KİMDİR?

Genç ve başarılı bir iş insanı olan ve köklü bir aileden gelen Cem, bir görenin bir daha unutamayacağı, kadın erkek, genç yaşlı, herkesi kendine çeken olağanüstü bir sosyal yeteneğe sahip, doğuştan ışıklı bir adamdır. Üniversiteden sonra yıllarca Londra'da kalmış, sıradan bir markayı ülke çapında önemli hale getirmiştir. Yakışıklı, iyi kalpli ve sosyal biridir. Hayatta anlaşmanın yolunu bulamadığı tek insan Leyla'dır; çünkü aralarında feci bir rekabet ve aşk vardır.

KUBİLAY AKA KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

12 Nisan 1995 yılında İstanbul'da doğan Kubilay Aka, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi mezunudur. Muğla'da özel bir havalimanı şirketinde çalışırken tesadüfen keşfedilen ve Vatanım Sensin dizisinin deneme çekimlerine çağırılan Kubilay Aka, dizide Ali Kemal karakterine hayat vererek ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir.

Show Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde Celasun karakterini canlandırmıştır.

KUBİLAY AKA'NIN ROL ALDIĞI DİZİLER VE FİLMLER:

2017 – 2019 – Çukur (Celasun) (TV Dizisi)

2016-2017 – Vatanım Sensin (Ali Kemal) (TV Dizisi)

Cam Tavanlar Leyla kimdir? Cam Tavanlar'ın Leyla'sı Bensu Soral kaç yaşında, aslen nereli, eşi kim?

  • Cam Tavanlar Cem kimdir
  • Cam Tavanlar kubilay aka
  • Kubilay Aka kimdir
  • Kubilay Aka kaç yaşında
  • Kubilay Aka aslen nereli
  • çukur celasun cam tavanlar
<p class=''>CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaorğlu  dostları tarafından iyice köşeye sıkıştırıldı. Açı

HDP'den Millet İttifakı'na Öcalan şartı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu