• $8,0901
  • €9,7052
  • 452.226
  • 1409.19
01 Nisan 2021 Perşembe 21:06 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Kemal'i Ahmet Kural kaç yaşında ve aslen nereli? Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal kimdir?

Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Kemal'i Ahmet Kural kaç yaşında ve aslen nereli" Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal kimdir"

Bir Zamanlar Kıbrıs bu akşam ilk bölümü ile ekrana gelecek. Yeni dizi her hafta perşembe akşamı izleyicisinin karşısına çıkacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle seyircisini etkileyecek olan dizide Kemal karakterini Ahmet Kural canlandıracak. Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal kimdir? Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Kemal'i Ahmet Kural kaç yaşında, nereli? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı.

TRT1'in yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs bu akşam yayın hayatına merhaba diyecek. Dizide, Kıbrıs Türk halkının varoluş ve özgürlük mücadelesi ekranlara taşınacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle seyircisini etkileyecek olan dizide Kemal karakterine Ahmet Kural hayat verecek. Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal kimdir? Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Kemal'i Ahmet Kural kaç yaşında, nereli? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu.

BİR ZAMANLAR KIBRIS KEMAL KİMDİR?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Kemal karakterine Ahmet Kural hayat verecek.

AHMET KURAL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Ahmet Kural, 10 Kasım 1982 tarihinde Kütahya'da doğdu. Konservatuvarda okuyan ablasının etkisiyle oyuncu olmaya karar veren Kural, lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitirdi ve Bilkent Üniversitesinde master yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

Eğitimine devam ettiği sırada Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu kadrosuna dahil oldu. Tiyatro çalışmaları sürerken Fikrimin İnce Gülü adlı dizi ve TRT'de yayınlanan Evimin Erkeği adlı dizilerde aldığı rollerle televizyonda görünmeye başladı. Ardından Gazi adlı dizide başrol oynamaya başladı ancak rating'lerin düşük olması nedeniyle dizi 19. bölümden sonra yayından kaldırıldı.Aynı yıl içinde Güneşin Oğlu adlı sinema filminde Haluk Bilginer, Köksal Engür, Hümeyra ve Özgü Namal ile birlikte rol aldı. Ardından Ramazan Güzeldir adlı dizinin bir bölümünde oynadı.

2010 yılında Selçuk Aydemir'in yönettiği Çalgı Çengi adlı sinema filminde Murat Cemcir ile başrolde oynadı. 28 Haziran 2012 tarihinde Star TV'de yayınlanmaya başlayan İşler Güçler adlı dizinin başrollerini Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaşmıştır.Daha sonra Düğün Dernek adlı sinema filminde de Murat Cemcir'le başrolleri paylaştı. 2014 yılının Ekim ve Kasım aylarında vizyona giren Oflu Hoca'nın Şifresi isimli filmde bir Bakanı canlandırmış, Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu adlı filmde de karga karakterinin seslendirmesini yapmıştır.

İlk bölümü 13 Şubat 2014 tarihinde yayınlanan Kardeş Payı dizisinin başrolünü Murat Cemcir ve Seda Bakan ile paylaştı. 4 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren ve 2015 yılının en çok izlenen filmi olan Düğün Dernek 2: Sünnet filminin başrollerini yine Murat Cemcir ile paylaşmıştır.

Bir Zamanlar Kıbrıs İnci kimdir? Bir Zamanlar Kıbrıs'ın İnci'si Pelin Karahan kaç yaşında, aslen nereli?

  • Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal
  • Ahmet Kural kaç yaşında
  • Ahmet Kural kimdir
  • Ahmet Kural nereli
  • bir zamanlar kıbrıs Ahmet Kural
  • Ahmet Kural evli mi
<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi