• $8,1969
  • €9,8841
  • 471.84
  • 1330.48
02 Nisan 2021 Cuma 11:16 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Kıbrıs İnci kimdir? Bir Zamanlar Kıbrıs'ın İnci'si Pelin Karahan kaç yaşında, aslen nereli?

Bir Zamanlar Kıbrıs İnci kimdir"  Bir Zamanlar Kıbrıs'ın İnci'si Pelin Karahan kaç yaşında, aslen nereli"

Gerçek bir vatan mücadelesinin anlatılacağı, yapımını TMC Film'in, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği Bir Zamanlar Kıbrıs'ın yeni bölümü bu akşam izleyicisinin karşısına çıkacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde İnci karakterine Pelin Karahan hayat verecek. Peki, Bir Zamanlar Kıbrıs İnci kimdir? Bir Zamanlar Kıbrıs'ın İnci'si Pelin Karahan kaç yaşında, nereli? İşte hakkında tüm merak edilenler..

Tamamı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde çekilen Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi TRT 1'de izleyicisinin karşısına çıkacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle izleyiciyi ekrana kilitleyecek olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde İnci karakterine Pelin Karahan hayat verecek. Bir Zamanlar Kıbrıs İnci kimdir? Bir Zamanlar Kıbrıs'ın İnci'si Pelin Karahan kaç yaşında, aslen nereli? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı. İşte tüm merak edilenler..

BİR ZAMANLAR KIBRIS İNCİ KİMDİR?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde İnci karakterine Pelin Karahan hayat verecek. Kemal Dereli'nin (Ahmet Kural) eşi, iki kız çocuğu annesi olan İnci dizide adanın varoluş mücadelesinde savaşan güçlü kadının sembolü haline gelecek.

İnci karakterini canlandırdığı için çok mutlu olduğunu dile getiren Karahan sözlerine şöyle devam ediyor; " Benim canlandırdığım İnci karakteri, o zamanki mücadelenin içinde olan birçok aileden, birçok kadından bir tanesi aslında. Kendi halinde, görmüş geçirmiş, okumuş, adanın belirli ailelerden biri. Kemal'le evli ve iki tane çocuğu var. Güzel mutlu bir yuvaları var. Aslında her şey keyifli ve güzel başlıyor ancak Kanlı Noel dediğimiz gece ve sonrasındaki yıllarda yaşanan olaylar aileyi dağıtıyor ve paramparça ediyor. Burada İnci'nin duruşu benim için çok önemli. Milletine, devletine faydalı olmaya çalışacak. Ben İnci'ye hayat verdiğim için çok mutluyum. Bütün bu olayların gerçek olduğunu, yaşanmış olduğunu da bilmek, oynarken çok başka bir his uyandırıyor bende. O yüzden seyircinin de çok seveceğini, beğeneceğini düşünüyorum."

Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal kimdir? Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Kemal'i Ahmet Kural kaç yaşında, nereli?

PELİN KARAHAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Oyunculuk kariyerinde başarılı çalışmalara imza atarak adını duyuran ancak popülerliğini Kavak Yelleri isimli televizyon dizisi ile kazanan başarılı oyuncu Pelin Karahan, 6 Ekim 1984'te doğdu. Ankara Arı Koleji'nde İlkokulu okudu. Ortaokulu Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulunda ve Ödemiş İlköğretim Okulunda bitirdikten sonra Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesinden mezun oldu.

Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Turizm İşletme'de okudu. Okul bitince İstanbul'a geldi İnteraktif reklam hizmeti veren bir şirkette müşteri ve halkla ilişkilerde çalıştı.

Aynı zamanda manken Neşe Erberk'in Erberk Ajans'sına kaydoldu. Demirdöküm reklam filmi ile reklam çekimlerine başladı. Daha sonra Nestle Kit-Kat, Coca Cola Light, Ülker Royal Golf, Yedigün, Carrefour, Penti,Komili Şampuan, İpana reklam filmlerinde de oynadı.

Pelin Karahan, 2007 – 2011 yılları arasında "Kavak Yelleri" adlı dizide İbrahim Kendirci,Dağhan Külegeç, Aslı Enver, Sarp Apak ile birlikte başrolde oynadı.

2011 yılında Medya ve Sanat Ödüllerinden, Kavak Yelleri dizisindeki rolü için "En Başarılı Bayan Dizi Oyuncusu" ödülünü kazanmıştır.

Pelin Karahan, 23 Ekim 2011 tarihinde pilates eğitmeni Erdinç Bekiroglu ile Barcelona'da evlendi. 19 Kasım 2013 tarihinde boşandı.

24 Haziran 2014 tarihinde iş adamı Bedri Güntay ile Adile Sultan Sarayı'nda evlendi. 27 Aralık 2014 tarihinde Ali Demir adında bir oğlu oldu.

Pelin Karahan, 2012 yılında da "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Mihrimah Sultan karakterini hayat veren Pelin Karahan, en son Yeter dizisinde Aylin karakterini canlandırdı.

Bir Zamanlar Kıbrıs oyuncuları kimler, nerede çekildi? Bir Zamanlar Kıbrıs konusu ne?

  • Bir Zamanlar Kıbrıs İnci
  • Pelin Karahan kimdir
  • Pelin Karahan kaç yaşında
  • Pelin Karahan aslen nereli
  • bir zamanlar kıbrıs Pelin Karahan
<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'CHP'nin etrafında kümelenen yıkım ekibi, YANLIŞ ve YALAN olduğunu b

Başkan Erdoğan paylaştı! İşte CHP'nin yalan stratejisi

Selçuklu motifleri buğday sapından üretilen kağıtlarla geleceğe taşınıyor

Türkiye, Kuzey Makedonya ordusuna üniforma bağışında bulundu

Edirne'de kaybolan yaşlı adamı Tunca Nehri'nde arama çalışmaları sürüyor