• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
29 Nisan 2021 Perşembe 22:18 | Son Güncelleme:

Alev Alev 25 bölüm tek parça izle! Alev Alev son bölüm full izle!

Alev Alev 25 bölüm tek parça izle! Alev Alev son bölüm full izle!

Alev Alev 25. bölümü bu akşam yayınlanacak. Show Tv'de ekrana gelen yapım perşembe akşamları seyircisinin karşısına çıkıyor. Alev Alev 25. bölümde bu hafta Çelebi'nin intihar ederek öldüğü haberi Yedikule Mahallesi'ne sarsıcı bir etki yaratıyor. Cemre Çelebi'nin ölümüne ikna olduktan sonra rahat bir nefes alırken, Çiçek'in şüpheleri herkesin aklını karıştıracaktır...

Alev Alev 25 bölümde heyecan dorukta. Bu akşam Show Tv'de ekrana gelecek olan yapım izleyenlerin ekran başına kilitleyecek. Alev Alev 25 bölümde bu hafta intihar ederek öldüğü gündeme bomba gibi düşer. Öte yandan Ömer'in Rüya'dan aldığı sürpriz teklif sonrası, mutluluğun ve yeni bir hayatın kapıları, ikisi için de sonuna kadar açılır. Alev Alev 25 bölümü izleme linki...

ALEV ALEV 25 BÖLÜM FULL İZLE!

ALEV ALEV 25 BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Çelebi'nin intihar ederek öldüğü haberi Yedikule Mahallesi'ne bomba gibi düşer. Cemre Çelebi'nin ölümüne ikna olduktan sonra rahat bir nefes alırken, Çiçek'in şüpheleri herkesin aklını karıştıracaktır.

Ömer'in Rüya'dan aldığı sürpriz teklif sonrası, mutluluğun ve yeni bir hayatın kapıları, ikisi için de sonuna kadar açılır. Çelebi'nin kötücül soluğunun kesilmesinin ardından, Yedikule Mahallesi'nin çehresi tamamen değişmeye başlar.

ALEV ALEV SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İşlediği tüm suçları İskender'e yüklemeye çalışan Çelebi'nin önüne sürpriz engeller çıkarken, hapisten çıkma umutları da tükenir. Rüya Çiçek'e küsmüş olmasına rağmen başını beladan kurtarmak için kolları sıvarken Çiçek, İskender'i Bülent cinayetinden kurtarmak için, hayatını alt üst edecek riskli bir karar verir. Rüya'nın İzmir'e gitme kararı sonrası, Ömer Rüya'yı kaybetme korkusunu ilk kez bu kadar derinden yaşar ve onu kaybetmemek için gözünü karartır. Umudunu yitirmiş Çelebi, Cemre ve Ozan için kötü bir son hazırlarken, kendisinin de son durağa geldiğini anlamıştır.

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm full izle!

  • Alev Alev 25. bölüm full izle
  • Alev Alev son bölüm full izle
  • Alev Alev 25. bölüm izle tek parça
  • show tv Alev Alev 25. bölüm izle
<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi