• $8,3178
  • €10,1157
  • 499.157
  • 1454.25
06 Mayıs 2021 Perşembe 13:57 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. bölümünde neler oldu?

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. bölümünde neler oldu"

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. bölümde Türk hasta ve doktorları teslim almak üzere Rum tarafına geçen Ankaralı, bu meselede Samson'un onlara bir oyun oynayacağının farkındadır.

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. bölümünde bu hafta Kemal, karısı ve kızını kurtarmak için bile isteye Samson'un ölüm tuzağına çekilir. Diğer yanda ise, Makaryos'un Bereli avı sürmektedir.

BİR ZAMANLAR KIBRIS 5. BÖLÜM FULL İZLE!

BİR ZAMANLAR KIBRIS 5. BÖLÜMDE NELER YAŞANCAK?

Kemal, Derviş'in yaşadığını üstelik karısı ve kızıyla bir arada olduğunu öğrenir. Onların yanına tehlikeli bir yolculuğa çıkarken karşısında bir engel bulur: Ankaralı. Türk hasta ve doktorları teslim almak üzere Rum tarafına geçen Ankaralı, bu meselede Samson'un onlara bir oyun oynayacağının farkındadır.

Gerilim yüklü esir tesliminde Kemal, Ankaralı, İnci, Samson, Sandy, Grivas ve Makaryos aynı binada bir aradadır. Kemal, karısı ve kızını kurtarmak için bile isteye Samson'un ölüm tuzağına çekilir. Günler sonra İnci ve Müge'yle ilk kez buluşan Kemal, şimdi onları almak için canını vermeye hazırdır.

Diğer yanda ise, Makaryos'un Bereli avı sürmektedir. Makaryos'a destek veren SSCB'nin KGB'yi de oyuna sürmesi ile Bereli için zor zamanlar başlar. Adaya gelmek üzere yola çıkan Ayşe'yi, Mersin'de büyük bir sürpriz beklerken Hamitköy'de kalanlar hiç beklenmedik bir sorunla karşı karşıya kalır: İnci ve Müge'den sonra Mine'yi de kaybetme ihtimali aileyi perişan eder.

  • Bir Zamanlar Kıbrıs 5. bölüm izle tek parça
  • Bir Zamanlar Kıbrıs 5. bölüm full izle
  • Bir Zamanlar Kıbrıs izle trt 1
<p>İşgalci İsrail'in abluka altına aldığı Gazze'ye hava saldırıları devam ediyor. Bombardıman sırası

Gazzeli babadan acı haber geldi!

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı