• $8,6675
  • €10,1681
  • 491.666
  • 1391.68
30 Ağustos 2021 Pazartesi 10:27 | Son Güncelleme:

Bağırsak detoksu için şifalı bitki! Suyu zayıflatıyor

Bağırsak detoksu için şifalı bitki! Suyu zayıflatıyor
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

Lahana, düşük kalorisi zengin besin değeri sayesinde her yörede severek tüketiliyor. Lahana suyu kürü ise zayıflamaya yardımcı oluyor. Peki lahana kürü nasıl yapılır? Lahana kürünün faydaları nelerdir? İşte cevabı...

Lahana formunu korumak veya daha fit görünmek isteyenler için harika bir sebze. Lahana içerisindeki kükürt ve klor sayesinde bağırsaklarda bulunan artık maddelerin atılmasını sağlıyor. Zayıflamaya yardımcı oluyor. Peki lahana kürü nasıl yapılır? Lahana kürünün faydaları nelerdir? İşte cevabı...

LAHANA KÜRÜ NEDİR?

Lahana suyu lahananın pişirilmesiyle elde edilir ve elde edilen su, çok zengin vitamin ve mineral kompleksi içerir. Böylece lahana suyu birçok hastalığa engel olduğu gibi genel anlamda sağlığın korunmasına yardımcı olur.

LAHANA KÜRÜNÜN FAYDALARI NELERDİR?

Lahana suyu zayıflamak için de çok iyi bir formüldür. Bu şifalı bitkinin suyu ile zayıflamanın dışında, selülitlerden kurtulmak, sağlıklı ve sıkı bir vücuda kavuşmak da mümkündür. Sağlıklı ve çabuk bir şekilde forma girmek, zayıflamak için bu bitkinin suyu belirtilen ölçülerde düzenli olarak tüketilmelidir. Bu su sayesinde kilolar artık dert olmaktan çıkacak ve istenilen kiloya erişmek kolayca mümkün olacaktır.

Lahananın içerdiği en önemli maddeler kükürt, klor ve iyottur. Bunu içermesi sebebiyle suyu içildiğinde bağırsaklarda bulunan artık maddelerin atılmasını sağlar ve mukozayı temizler. İçildikten sonra eğer gaz problemi yaşanıyorsa bunun sebebi bağırsaklardaki mukozaya yapışmış artıkların atılmasını sağlarken ortaya çıkan gazlardandır.

<p>Dünyaca ünlü bilim-kurgu serisi Matrix'in 4. filmi için  çekimler devam ederken, senaryoyla ilgil

Matrix evreni hakkında merak edilen her şey Gişeci'de

Düzce'de üretilen elektrikli motosiklet ve bisikletler dünya yollarında

Sivas'ta, Hititler dönemine ait ''apartmanlar'' keşfedilmeyi bekliyor

1915 Çanakkale Köprüsü'nün tabliye montajları tamamlanma aşamasına geldi