• $9,2724
  • €10,7537
  • 525.631
  • 1412.62
27 Eylül 2021 Pazartesi 16:17 | Son Güncelleme:

Burçlardan uyarı: Bel, böbrek ve idrar yolları rahatsızlıkları tetiklenebilir

Burçlardan uyarı: Bel, böbrek ve idrar yolları rahatsızlıkları tetiklenebilir
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

27 Eylül 2021 burç yorumları maddi ve manevi yorumlarla karşınızda. Bugün burçları neler bekliyor? Kimler güzel başlangıçlara merhaba diyecek? Bu hafta trafik kazalarına dikkat etmekte fayda var. Başak burcu kariyer hayatında beklediği şansı elde edebilir, Akrep burcu kayıp ya da vefat haberi alabilir. 27 Eylül 2021 günlük burç yorumları Astrolog Özlem Recep tarafından kaleme alındı. İşte bugünkü burç yorumları...

Bugün burçları nelerin beklediği merak konusu. 27 Eylül 2021 burç yorumları haftaya başlarken planlarınızı değiştirebilir. Başak burcu kariyer hayatında beklediği şansı elde edebilir, Akrep burcu kayıp ya da vefat haberi alabilir. Yengeç burçlarının gereksiz yorgunluklardan uzak durması gerekir. Günlük burç yorumları hafta başında fikirlerinizi değiştirebilir. Bugünkü burç yorumları Astrolog Özlem Recep tarafından kaleme alındı.

27 EYLÜL PAZARTESİ BURÇ YORUMLARI

Haftaya Ay İkizler Burcunda başlıyoruz. Değişken temalı bir hafta yaşayacağız. İkizler Burcunun temsilcisi Merkür ise durağan pozisyonunda, bize dur diyor. Değişkenlik gösteren her türlü konunun sonucu ne olursa olsun kendimize ve çevremize zaman tanımadan hareket etmenin sonucunda zararlı çıkabiliriz. Çünkü, Merkür'ün durağan pozisyonundaki bu durum, arkasını göremediklerimizin olduğunu bize vurguluyor olacak.

Bugün ve hafta genelinde trafik ve uçak kazalarına açık bir süreç geçirebiliriz. Hızlı araç kullanmamalı ve dikkatimizi toplamalıyız. Aracımıza güvenmiyorsak bakıma gönderebiliriz. Ayrıca psikolojik rahatsızlıklar, bel, böbrek ve idrar yolları rahatsızlıkları tetiklenebilir, işin içinden çıkamadığımız durumlar için doktorlardan yardım almalıyız. Bir konunun daha altını çizelim, hafta genelinde özellikle ikili ilişkiler adına boşanma kararları gündemde olabilir. Karar vermeden önce 20 Ekim tarihinin bitmesine özen gösterin derim.

KOÇ: Evliliğiniz ve ortaklarınızla ilgili bir sürecin içerisindesiniz. Anlaşmaların, anlaşmazlığa dönmemesi için dikkatli olmak önemli. Boşanma aşamasındaysanız evlilik danışmanlarıyla yol almak size iyi gelebilir. Bazı dostlarınızın gerçek yüzünü göreceğiniz bir sürecin içerisinden geçmektesiniz.

BOĞA: İş yerinizde çıkan söylentiler sizi gün içerisinde yorabilir. Ancak bazı gerçekleri görmek uzun vadede haklarınızı almanız için size yön gösterecektir. Evcil hayvanınızın sağlığıyla ilgilenmek, yarım kalan işlerinizi toparlamak, sağlığınızla ilgili kontrol yaptırarak günü değerlendirebilirsiniz.

İKİZLER: Kendinizi gösterdiğiniz her türlü proje gündemde olacak. Hukuksal girişimleriniz, eğitim ya da yurt dışı konularının gün içerisinde çözüme ulaşmasını beklemeyin ancak elinize geçecek olan fırsatları yarın değerlendirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşadığınız değişik duygulardan emin olmak için sanki biraz zamana ihtiyaç var gibi görünüyor.

YENGEÇ: İç dünyanızda ciddi anlamda yorulacağınız bir günün içerisindesiniz. Aile büyüklerinizin rahatsızlığından tutun, bu belki de sizin rahatsızlığınız da olabilir, kendinize iyi davranmanız gereken, gereksiz yorgunluklardan uzak durmanız gereken bir süreçten geçmektesiniz. Evinizin içerisinde oluşabilecek ev aletlerinin bozulma ihtimali bulunuyor aman dikkat.

ASLAN: Arkadaş ortamınızda bazı gerçeklerle karşılaşmak, yüzünüze gülen ama içte bir yerde arkanızdan konuşan insanları anladığınız bir gün olabilir. Gün içerisinde zihniniz oldukça gergin olacak. Ayrıca kazalara da oldukça açıksınız. Bugün ağzınızdan çıkanlara dikkat edin, sonsuzlukta kendi hayatınız için bazı kötücül yaratımlarda bulunmanıza sebep olabilir.

BAŞAK: Kariyer hayatınızda değişen fırsat ve şanslar sizinle birlikte olacak gibi görünüyor. Eskiden çalıştığınız, projelerini yürüttüğünüz kurum, kişi yada kuruluşlardan tekrar haber gelmek üzere olabilir. Parasal konuları açık konuşmak ve belirlemek oldukça önemli sizin için.

TERAZİ: Kazalara açık bir süreçten geçmektesiniz. Akrabalarınızın rahatsızlığı, sağlık durumları ya da evlilikleriyle ilgili problemler kendi ilişkilerinize yansıma ihtimali bulunuyor. Kendinizi yanlış ifade ettiğiniz günlerden geçerken, her şey ruhunuzda baskı yaratıyor gibi size hissettirebilir. Yeni iş ve ortaklıkları değerlendirirken sözleşmeleri mutlaka gözden geçirmeli ve gerekiyorsa bugün karar vermemelisiniz.

AKREP: İç dünyanızda küskün, yorgun, umutsuz hissedebileceğiniz bir günden geçerken, ruhunuza baskı yaratan konulardan uzaklaşmak için dualara sığınabilirsiniz. Bazı kayıp ve vefat haberleri alabilirsiniz. Miras, nafaka ve hukuki konulardan elinize geçecek olan davaların sonuçlanmasına doğru giderken, geçmişi hatırlamak ruhunuza iyi gelmeyebilir. Gizli düşmanlarınıza dikkat etmelisiniz.

YAY: Eşinizle sosyalleşmek isteyeceğiniz, yabancı kültürler ya da organizasyonların içerisinde bulunmak isteyebilirsiniz. Ancak ikiniz arasındaki bazı problemler tekrar gündem konusu olabilir. Ne kadar kendinizi doğru anlatıyorsunuz ya da bu ilişki hakikaten sizin hayal dünyanıza uygun mu 20 Ekimden sonra karar vermek en doğrusu. Eşinizin arkadaşlarının sebep olacağı sıkıntıları büyütmemek önemli.

OĞLAK: Kariyerinizde bir dönemin kapandığı önemli bir sürecin içerisinden geçmektesiniz. Özellikle yöneticilerinizle ilgili yapmış olduğunuz söylemlerin duyulma ihtimali bulunuyor. 20 Ekim tarihine kadar bu konular tekrar gün yüzünde olurken yorgun ve sıkıntılı hissedebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir süreçten geçmektesiniz.

KOVA: Sevdiğiniz kişinin, eşinin ailesinin bazı sıkıntıları gündemde olabilir. Sizinle arasında önemli bir sıkıntı yoksa söylentilere bugün gözlerinizi kapatmak iyi olacaktır. Üniversite proje sunumları, internet ya da hukuki konulara gün içerisinde çok dikkat edin, gözden kaçırdığınız detaylar nedeniyle şanslı fırsatları kaçırmayın derim.

BALIK: Ameliyat, operasyon ve borçlar gündeme gelebilir. Böbrek taşı operasyonları, fıtık rahatsızlığının nüksetmesi sizi gün içerisinde yorgun bırakabilir. Finansal kaynaklarla ilgili adımlar atarken temkinli olunması gereken de önemli bir günden geçerken, aşırı harcama yapmaya ya da dolandırılma ve hırsızlıklara aman dikkat.

27 Eylül - 3 Ekim 2021 haftalık burç yorumları! Hayaller gerçek olabilir


<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Haftanın gündemine oturan en önemli gelişmelerden biri Uzay Yolu

Elon Musk ve Jeff Bezos arasında sular durulmuyor | TeknoZone #5

Özdemir Bayraktar'ın hayatından önemli anlar

Fotokapanla görüntülendi! Bugüne kadarki en net görüntü

Moderna ve Pfizer/BioNTech gelecek yıl aşı satışlarını ikiye katlayacak