• $9,5919
  • €11,1431
  • 557.385
  • 1492.93
27 Eylül 2021 Pazartesi 11:38 | Son Güncelleme:

27 Eylül - 3 Ekim 2021 haftalık burç yorumları! Hayaller gerçek olabilir

27 Eylül - 3 Ekim 2021 haftalık burç yorumları! Hayaller gerçek olabilir
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

27 Eylül - 3 Ekim 2021 haftalık burç yorumları merak ediliyor. 27 Eylül - 3 Ekim 2021 haftası iletişim problemleri yaşanabilir. Koç burçları boşanma düşüncelerine girebilir. Akrep'ler kredi borçlarını vaktinde ödemeye özen göstermeli. Peki 27 Eylül - 3 Ekim 2021 haftası burçları neler bekliyor? İşte cevabı...

27 Eylül - 3 Ekim 2021 hastası burçları aşk, para ve ilişkiler konusunda birçok sürpriz bekliyor. 27 Eylül - 3 Ekim 2021 haftası balık burçlarının kapısını eski sevgili çalabilir. Yay'lar ruhlarında yorgunluk hissedebilir. Peki 27 Eylül - 3 Ekim 2021 haftası burçları neler bekliyor? İşte cevabı...

27 EYLÜL-3 EKİM HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Merkür Retrosu bu hafta başlıyor ve 20 Ekim tarihine kadar sürecek. İletişim problemleri yaşamakla birlikte, hak, adalet, güzellik, mimarlık, hukuk konularında ciddi anlamda enerji harcayacağız. İkili ilişkilerde tamam mı devam mı kararları aktifken, eskiden yaşadığımız problemler karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Aman ağzımızın tadı kaçmasın diye sustuğumuz ve görmezden geldiklerimiz karşımızda olacak. Yeni bir işe başlamak ve iş anlaşması yapmak yerine olayları analiz ederek ilerlemeliyiz.

Haftanın başında Merkür S ve Ay İkizler burcu durağan bir akış sergilerken, sözleşme ve yapılacak işlerin arkasında problem çıkabilecek bir enerjinin bizimle birlikte olduğunu sembolize ediyor. Haftanın ortasında Çarşamba günü çok özel bir su grubu birleşiyor Ay Yengeç burcunda, Neptün ve Venüs grand trine olumlu açısıyla hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek, sevgi ve ilişkilerde oluşan tatsızlıkları çözümlemek, maddi konularda önlemler almak ve girişimleri planlamak için gökyüzü bizimle birlikte.

Anne, yuva ve evimizin içerisindeki mutluluğu sembolize eden, uzunca zamandır görüşmediğimiz aile büyüklerimiz varsa ziyaret ya da evde misafir etmek için gökyüzü destek veriyor. Cuma ve Cumartesi günü görmek istemediklerimiz karşımızda olacak, biraz hırslı, ben merkezcil, değişen şartlar karşısında sıkıntılar yaşamamız sonucunda nasıl tepki verdiğimizle gökyüzü bizi sınayacak. Kibirli ve gereksiz gösterişli, olayları büyütmek istersek Saturn ve Jüpiter'in sınavlarına hazırlıklı olmalıyız. Kazalara açığız. Haftanın son günü Pazar günündeyse eleştirisel yaklaşımlar ve manüpilasyonlara oldukça açığız.

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Koç Burçları: İlişkiler, ortaklık ya da evliliğinizde bazı sorunlar karşınıza çıkabilir. Bu süreç içerisinde boşanma kararları almanız muhtemel, aman dikkat. Eğer ki problem yaşıyorsanız ilişkinizi kurtarmak adına evlilik danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Ortaklıklarınızı bitirmek kararı alabilirsiniz. Ancak parasal konulara dikkat. Yakın akrabalarınızın sıkıntılarına koşmanız gerekiyor olabilir. Onların sağlığıyla ilgilenmek ruhunuza iyi gelebilir. Hafta sonuna doğru aşk konusunda şanslısınız. Evliyseniz beraberliğinizde daha huzurlu hissedebilir, çocuğunuzla ilgilenmek ruhunuza iyi gelebilir.

Boğa Burçları: Parasal konular, iş hayatınızdaki değişimler ruhunuzu sıkabilir. Çalışma arkadaşlarınızla yaşayacağınız bazı sıkıntıların kaynağı geçmişe dayanabilir. Sağlık konusunda geçmişten beri olan rahatsızlıklarınız nüksedebilir. Sevdiğiniz kişi ve sizi değerli hissettiren çevreniz tarafından mutlu olacaksınız. Eğer ki kalbiniz boşsa uzun zamandır tanıdığınız biriyle yakınlaşıyor olabilirsiniz, ancak tanımak için biraz zaman vermek önemli.

İkizler Burçları: Eski sevdalar kapınızda, haberler geliyor. Eski sevgilinizden alacağınız bazı haberler zaman zaman içinizde acı oluşturabilir ve onunla görüşmek isteyebilirsiniz. Evli ve çocuğunuz varsa, çocuğunuzun sağlığı ya da uzunca süredir onu ihmal etmeniz sonucunda size kırgın olmuş olabilir. Hafta sonuna doğru düşünceleriniz biraz zorlanabilir, düşüncelerinize dikkat edin ve eğer ki zorlanıyorsanız mutlaka yardım alın derim. Kısa seyahatler gündeminizde.

Yengeç Burçları: Evinizin içerisinde hararetli konular gündeminizde olabilir. Haftanın ortasıyla birlikte kendinizi göstereceğiniz pek çok konu gündemdeyken, ailenizin eleştirileriyle karşılaşmanız muhtemel. Cuma Cumartesine doğru beraberliğinizle ilgili bazı sıkıntılar yaşamanız muhtemel özellikle eş ve ortaklarınızla. Anne ya da babanızın, ameliyat ve sağlık açısından problemleri bulunuyorsa bu süreç içerisinde onlara koştururken kendinizi bulabilirsiniz. Aile içinde küslüklere aman dikkat.

Aslan Burçları: Kalabalıkların arasında gerçek dostlarınızı fark edeceğiniz önemli bir dönem yaşıyor olabilirsiniz. Düşünceleriniz biraz sinirliyken, dile getirdikleriniz pek çok kişiyi yaralıyor olabilir. Daha önceden gittiğiniz yerlere yapacağınız seyahatler gündeminizdeyken, önemli sözleşmelerin alt planlarını da planlıyor olabilirsiniz. Trafik kazalarına biraz açık olduğunuz bir süreçten geçmektesiniz. Komşularınızla ilgili olan sıkıntılar canınızı sıkabilir. Hukuki konulara aman dikkat.

Başak Burçları: Maddi imkanlarınıza oldukça dikkat etmeniz gereken, kariyer konusunda maddi anlamdaki atılımlar, ortaklık ya da çalışanlarınızla ilgili harcamaların arttığı bir sürecin içerisinde olabilirsiniz. Medya, kendini gösterme ve ufak eğitimler gündeminizde olabilir. Veremediğiniz projeleri tamamlamak için fırsatlar karşınızda olabilir. Beraberliklerinizin devamı için eleştirisel yaklaşmamaya özen göstermelisiniz.

Terazi Burçları: Çalışma alanlarınızda bazı zorlanmalar, kendinizi zaman zaman güçsüz hissedeceğiniz pek çok konu gündeminizde olabilir. Doğru karar verip verememenin içsel sıkıntısı, kendinizi yanlış anlatma ve eski konuların önünüze serilmesi ruhunuzu yorabilir. Beraberliğinizde evlilik kararı alma ihtimaliniz bulunuyor. Kardeşleriniz, akrabalarınız ve arkadaşlarınızın içerisinde kırgınlıklara aman dikkat.

Akrep Burçları: Maddi konularda zorlandığınız pek çok konu, faizler, vergi borçlarının unutulması muhtemel, aman dikkat. Yakın çevreniz tarafından bazı yanlış anlaşılması muhtemel. Parayı temsil eden hukuki konularla ilgili beklediğiniz kararlar açılabilir. Maddi anlamda borçlanmamaya özen göstermek oldukça önemli. Sevdiğiniz kişinin desteğini alacağınız, birlikte olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yay Burçları: Beraberliğiniz, evliliğiniz, dostlarınızla ilgili pek çok konu gündeminizde olacak. Eşinizin ya da sevdiğiniz kişinin arkadaş ortamındaki kişiler ruhunuzu yorabilir. İş hayatınızdaki pek çok konu gündeminizdeyken, hazır olduğunuz projeleri tekrar gündemden geçirmek oldukça önemli. Arkadaş ortamınızdaki kişilerle seyahat etmek isteyebilirsiniz.

Oğlak Burçları: İş hayatınızda yanlış sarf ettiğiniz konuşmalar, zihninizde büyüttüklerinizin dışa vurulması ruhunuzu yorabilir. Hayatınızda otorite, yönetici ve anne- babanızla iligli küslükler ve zorlanmalar oluşabilir. Beraberliğinizden yana şanslı etkiler bulunurken, bu durumun aile büyükleriniz tarafından eleştirilerine maruz kalmak içinizde huzursuzlanmanıza neden olabilir. Eğer ki dışarıya vurduğunuz sıkıntılar bulunuyorsa başınız hukuki anlamda belaya girebilir, söylediklerinize dikkat edin derim.

Kova Burçları: Aşk hayatınızda gelişen pek çok konu ruhunuza iyi gelebilir. Uzunca zamandır tanımak istediğiniz biriyle hayatınızda gerçekleşen gelişmeler sizi heyecanlandırıyor olabilir. Eğer ki evliyseniz beraberliğinizdeki gelişmeler ruhunuzu mutlu edecek, belki de yeni bir bebek kararı vermek için şartlar oluşabilir. Finansal konularda gelen giden bir etki, eğitim ve hukuki konulardan yana biraz zorlanmalar bulunuyor. Uzak ülkelerden beklediğiniz haberler ve yabancıların size yardım etmesi muhtemel.

Balık Burçları: Anne, yuva ve babanızla ilgili konularla tüm hafta ilgilenebilirsiniz. Aile büyüklerinizin maddi anlamda sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir. Kredi ve borçlanmamaya dikkat etmelisiniz. Kalbi yalnız olanlar yabancı ülkelerden karşınıza çıkan biri olabileceği gibi, uzunca süredir sizi tanımak isteyen biriyle görüşmeleriniz başlayabilir. Eski sevgilileriniz kapınızı çalabilir. Eğer ki evli ve çocuk istiyorsanız, tedavi görüyorsanız sonuçlarını ortalama 20 gün sonra almaya başlayacağınız bir aşamada olabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasındaki küslüklere dikkatli olmalısınız.

<p>Yeşilçam'ın usta ismi Hülya Koçyiğit, 1963 yılında henüz 16 yaşındayken Susuz Yaz adlı filmle bey

Hülya Koçyiğit bilinmeyenlerini anlattı

Yer siyah gök beyaz! İşte Beşiktaş'ın Galatasaray galibiyetinden en özel kareler

Düzce'nin 1830 rakımlı Kardüz Yaylası'na kar yağdı

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri