• $16,6804
  • €17,5617
  • 975.936
  • 2490.24
2 Mart 2021 Salı 09:26 | Son Güncelleme:

1-7 Mart 2021 haftalık burç yorumları! Beklenmeyen teklifler heyecanlandırabilir

1-7 Mart 2021 haftalık burç yorumları! Beklenmeyen teklifler heyecanlandırabilir
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

1-7 Mart 2021 haftalık burç yorumları her hafta Astrolog Ceylin Çelebi tarafından en çok merak edilen konularda hazırlanıyor. Mart ayının ilk haftalık burç yorumları güzel haberlerle geliyor. Hafta başında ikili ilişkiler önem kazanırken beklemediğiniz teklifler sizi heyecanlandırabilir. Merkür ile Jüpiter arasındaki etkileşim düşündüklerimizi gerçekleştirmemiz açısından uygun fırsatlar sunuyor. İşte 1-7 Mart haftalık burç yorumları…

Mart ayının ilk haftasına burç yorumlarıyla başlamak isteyenler 1-7 Mart 2021 haftalık burç yorumlarını araştırıyor. Mart ayının ilk haftasına Ay Terazi burcunda giriyor olacağız. Hafta başında ikili ilişkilerimiz önem kazanıyor olacak. Salı günü akşam saatlerinde Ay burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapacak. Astrolog Ceylin Çelebi 1-7 Mart haftalık burç yorumlarını yazdı.

1-7 MART HAFTASI BURÇLARDA ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Çarşamba günü ilişkilerde heyecanlı durumlar olabilir ve beklemediğimiz teklifler alabiliriz. Hafta ortasında Ay Küçülen ay fazında ilerlerken yaptıklarımızı sunmamız açısından güzel fırsatlar sunuyor. Perşembe günü peş peşe gerginlikler yaşanabilir. Önemli kararlarımızı bugünlerde almamaya özen göstermemiz yerinde olacaktır. Cuma günü Ay Yay burcunda ve Merkür ile Jüpiter arasındaki etkileşim düşündüklerimizi gerçekleştirmemiz açısından uygun fırsatlar sunuyor olacak. Hafta sonu Ay Son dördün fazında ilerliyorken aklımıza takılan birtakım konuları yeniden değerlendirmemiz açısından iyi olabilir. İşte 1-7 Mart 2021 haftalık burç yorumları...

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

Sevgili Koçlar, mart ayının ilk haftasına Ay Terazi burcunda giriyor olacağız. Hafta başında ikili ilişkileriniz ve sözleşmeleriniz önem kazanıyor olacak. Toplantılarınızı da pazartesi gününe almak yerinde olabilir zira Ay ile Merkür ve Satürn arasında destekleyici açı gün boyunca etkin olacaktır. Salı günü akşam saatlerinde Ay burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapacak. Hafta ortasında bilhassa ortak gelirleriniz ile ilgili yoğun bir gündeminiz söz konusu olabilir. Perşembe günü peş peşe gerginlikler yaşanabilir. Önemli kararlarınızı bugünlerde almamaya özen göstermeniz yerinde olacaktır. Cuma günü Ay Yay burcunda ve Merkür ile Jüpiter arasındaki etkileşim düşündüklerini gerçekleştirmen açısından uygun fırsatlar sunuyor olacak. Hepinize bolluk, bereket ve güzellikler dilerim.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Sevgili Boğalar, 1 Mart haftasına başlarken çalışma koşullarınızla ilgili konular öne çıkıyor olacak. İşlerinizle ilgili konuları düzenlemek isteyebilirsiniz. Salı günü Ay karşıt burcunuz olan Akrep burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerinizle ilgili konularda olumlu enerjiler çarşamba günü pozitif seyredecek. Hafta ortasında Ay Küçülen ay fazında ilerlerken yaptıklarınızı sunmanız açısından güzel fırsatlar sunuyor. Hafta sonu Ay yay burcunda ilerliyorken ödemelerinizle ilgili konularda partnerinizle görüşmeler içinde olabilirsiniz. Tüm işlerinizin yolunda gideceği harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

Haftalık Burç Yorumları... Hangi Burç Nelere Dikkat etmeli?

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, 1 Mart haftasında Ay Terazi burcunda güne başlıyoruz. Pazartesi günü enerjileri sakin ve görüşmeler adına uygun. Salı günü gündüz saatlerinde Ay'ın Jüpiter ile yapacağı olumlu açı sabah saatlerinde güzel destekler görebileceğinizi vurguluyor. Çarşamba günü Venüs ile Uranüs arasındaki etkileşim aşkta ani sürprizleri hayatınıza çekebileceğinizi vurguluyor. Cuma günü Ay karşıt burcunuz olan Yay burcuna geçiş yapacak. Eşinizle ilgili konulara fazlasıyla odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda Merkür ile Jüpiter arasında bir kavuşum açısı kesinleşeceğinden zihinsel açıdan hayli olumlu tavırlar içerisinde olacaksınız. Güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, 1 Mart-7 Mart haftasına girişte evinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Çarşamba günü alacağınız beklenmedik haberler can sıkıcı olabilir. İkili ilişkilerinizde ise güzel gelişmeler olabilir. Ancak perşembe günü yoğun ve gergin enerjiler var. Bugünlerde önemli kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Aynı zamanda bu hafta cumartesi günü Ay Son dördün fazında ilerliyorken aklınıza takılan birtakım konuları yeniden değerlendirmeniz açısından iyi olabilir. Pazar günü eşinizle ilgili konular Ay'ın Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte öne çıkıyor olacak. Hepinize iyi haftalar dilerim.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslanlar, mart ayının ilk haftasında Ay Terazi burcunda ilerliyor olacak ve sizlerin açısından yakın çevre konularınız öne çıkıyor olacak. İletişimsel konularınızla ilgili olarak belirli düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü ilişkilerde heyecanlı durumlar olabilir ve beklemediğiniz bir teklif alabilirsiniz. Cuma günü Ay burç değiştirecek ve Yay burcuna geçiş yapacak. Çocuklar veya aşk hayatınızla ilgili düşündüklerinizi gerçekleştirmek adına günü değerlendirebilirsiniz. Hafta sonu Ay son dördün fazında ilerliyor olacak. Haliyle motivasyonunuzda yüksek olacak gözüküyor. Hepinize güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başaklar, Parasal konularınızın önem kazanacağı hafta başında anlaşmalar adına olumlu günlerdesiniz. Salı günü 17.09 ile 23.38 arasında Ay Akrep burcuna geçinceye kadar ki süreçte Ay boşlukta ilerliyor olacak. Bu zaman zarfında yeni bir iş başlatmamaya dikkat etmelisiniz. Perşembe günü görüşmeler açısından çok uygun enerjiler yok. Yakın yerlere seyahatleriniz gerçekleşebilir. Hafta sonu Ay Son dördün fazında ilerliyorken aklınıza takılan birtakım konuları yeniden değerlendirmeniz açısından iyi olabilir. Pazar günü çocuklarınıza vakit ayırmak isteyeceksiniz. Hepinize güzel ve sağlıklı bir hafta dilerim.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Teraziler, Mart ayının ilk haftasına Ay sizlerin burcunda başlıyor olacağız. Bireysel konularınızla ilgili düzenlemeler içerisinde olmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda önemli görüşmelerinizi de bugüne alabilirsiniz. Zihinsel uğraşlar açısından uygun enerjiler var. Hafta ortasında parasal kazanımlarına odaklanıyor olacaksınız. Perşembe günü yoğun etkiler var. Bilhassa yakın yerlere seyahatlerinizle ilgili gerginlik ve stres yaratabilecek durumlar söz konusu olabilir. Cumartesi günü saat 12.44 sonrasında Ay boşlukta ilerliyor olacak. Aynı zamanda aynı günün akşamı duygusal açıdan hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Hepinize güzel enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrepler, hafta başında rüyalarınız öne çıkabilir. Pazartesi ve salı günü önemli görüşmelerinizi düzenlemek açısından uygun. Çarşamba günü Küçülen ay fazında ilerleyen Ay işlerinizle ilgili güzel sonuçlar almanızı destekliyor. Perşembe günü kendinizle ilgili meselelerde ani kararlar almaktan uzak durmanızda yarar var. Hafta sonuna doğru parasal konularda daha temkinli hareket ediyor olacaksınız. Bilhassa görüştüğünüz kişilere dikkat etmelisiniz. Pazar günü yakın çevrenizle iletişiminizin olacağı ve sürpriz gelişmelerin olacağı bir gün olabilir. Hepinize iyi haftalar dilerim.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yaylar, 1 Mart haftasında Ay Terazi burcunda haftaya başlıyor olacağız. Kariyerinizden elde edeceğiniz kazancınızla ilgili olarak belirli düzenlemeler yapmak durumunda olabilirsiniz. Hafta ortasında Ay Akrep burcunda ilerliyor olacak. Rüyalarınız öne çıkabilir. Bir sağlık durumunuzla ilgili şifa getirebilecek bir tedaviye başlayabilirsiniz. Perşembe günü tartışmalara dikkat etmenizde yarar var. Hafta sonu Ay Son dördün fazında haliyle motivasyonunuzda hayli yüksek olacaktır. Aklınızdakileri yerine getirmek adına uygun enerjiler var. Hepinize iyi ve bol bereketli bir hafta dilerim.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 1 Mart haftasına girişte kariyerinizle ilgili konularda önemli konular sizler için önemli hale gelecek. Yoğun bir hafta sizleri bekliyor. Salı günü akşamı Ay burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapacak. Çarşamba günü sosyal çevrenizle olan görüşmeleriniz hız kazanabilir. Aynı zamanda aşk hayatınızla ilgili sürpriz mutlu edecek gelişmeler var. Perşembe günü gerginlikler söz konusu olabilir. Arkanızdan dönen işler önünüze düşebilir. Pazar günü Ay sizin burcunuzda ilerliyor olacak. Kendinize vakit ayırmak isteyebilir, sakin bir gün geçirebilirsiniz. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kovalar, 1 Mart haftasında Ay Terazi burcunda uzak akrabalarınızla ilgili konularda yoğun uğraşlarınız söz konusu olabilir. Hızlı ve yoğun enerjiler hafta boyunca etkin olacak gözüküyor. Perşembe günü gerginlikler bilhassa sosyal çevrenizle ilgili olarak öne çıkabilir. Ani gerginliklerden uzak durmanızda yarar var. Pazar günü hastaneler ya da kapalı alanlar ile ilgili işlerinizde uğraşlarınız söz konusu olabilir. Sevindirici gelişmeler akşam saatlerinde öne çıkıyor. Hepinize güzel enerjilerin etkili olacağı güzel bir hafta dilerim.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balıklar, mart ayının ilk haftasında yoğun çalışma enerjileri içerisinde olabilirsiniz. Çarşamba günü bilhassa duygusal ilişkilerinizde beklemediğiniz ancak sizleri çok mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir. Perşembe günü anneniz ya da ailenizdeki önemli kadın figürleri ile olan tartışmalara dikkat etmeniz yerinde olacaktır. Olaylar siz farkına varmadan büyüyebilir. Hafta ortasında Ay Son dördün fazında ilerliyorken konuların netleşmesi söz konusu olabilir. Aynı zamanda daha çok sosyal çevre ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize odaklı olacaksınız. Aklınızdakileri tamamlamak adına harekete geçebilirsiniz. Hepinize güzel enerjilerin aktif olduğu bir hafta dilerim.

Aynı zamanda bu hafta işlerimizi planlarken aşağıdaki zamanlarda yeni bir iş başlatmamaya özen göstermemizde yarar var. Çünkü Ay boşluktayken başlanılan işleri tamamlamak zordur. Bu sürelerde keyifli vakit geçirebilir veyahut daha önceden başlamış olduğunuz işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

1 MART – 7 MART HAFTASI AY BOŞLUKTA ZAMANLARI

Ay'ın boşluğa girme zamanı Ay'ın boşluktan çıkma zamanı

02 Mart 2021 17.09 02 Mart 2021 23.38

04 Mart 2021 19.09 05 Mart 2021 01.43

06 Mart 2021 12.44 07 Mart 2021 05.20

Artık aşık olmak istiyorum diyenlere tavsiyeler

Türkiye'den kardeş ülkelere açık çek: Kısıtlama olmayacak
Türkiye'den kardeş ülkelere açık çek: Kısıtlama olmayacak

Türkiye'den kardeş ülkelere açık çek: Kısıtlama olmayacak

Hazine'den ekonomi düzenlemesiyle ilgili açıklama: Finansal istikrar için tedbirler alınıyor
Hazine'den ekonomi düzenlemesiyle ilgili açıklama: Finansal istikrar için tedbirler alınıyor

Hazine'den ekonomi düzenlemesiyle ilgili açıklama: Finansal istikrar için tedbirler alınıyor

Türkiye'den yeni milli hamle! TOGG için doping olacak
Türkiye'den yeni milli hamle! TOGG için doping olacak

Türkiye'den yeni milli hamle! TOGG için doping olacak

<p class='MsoNormal'>Erkekler uzun parkurda genel klasman birincisi Gökhan  Uzuntaş olurken, kısa pa

Turkcell GranFondo İstanbul Yarışı Beykoz'da gerçekleşti

Marmaris'te ormanı yakan şüphelinin olaydan önceki son görüntüsü

İşte haftanın yalanları! Hepsi tek tek deşifre edildi

Çölün altında Türk mucizesi! Neredeyse Çin Seddi kadar uzun...