Yerli ve Milli Hava-Hava Füze Sistemleri Neden Önemli?
Yerli ve Milli Hava-Hava Füze Sistemleri Neden Önemli?

Yerli ve Milli Hava-Hava Füze Sistemleri Neden Önemli?

Hınçak'ın arkasında kim vardı?
Hınçak'ın arkasında kim vardı?

Hınçak'ın arkasında kim vardı?

Beklenen revizyon gerçekleşti… Yeni bakanların gündemlerinde neler var?
Beklenen revizyon gerçekleşti… Yeni bakanların gündemlerinde neler var?

Beklenen revizyon gerçekleşti… Yeni bakanların gündemlerinde neler var?

Rusya ve Çin, ABD'ye karşı birleşiyor mu?
Rusya ve Çin, ABD'ye karşı birleşiyor mu?

Rusya ve Çin, ABD'ye karşı birleşiyor mu?

Galatasaray-Trabzonspor maç sonucu ne olur?
Galatasaray-Trabzonspor maç sonucu ne olur?

Galatasaray-Trabzonspor maç sonucu ne olur?

Yerli aşıya nasıl gönüllü olabiliriz?
Yerli aşıya nasıl gönüllü olabiliriz?

Yerli aşıya nasıl gönüllü olabiliriz?

İftira atarak yapılmak istenen ne?
İftira atarak yapılmak istenen ne?

İftira atarak yapılmak istenen ne?

Erkan Oğur ezik mi ?
Erkan Oğur ezik mi ?

Erkan Oğur ezik mi ?

Neden sürekli aynı tip insanları kendime çekiyorum?
Neden sürekli aynı tip insanları kendime çekiyorum?

Neden sürekli aynı tip insanları kendime çekiyorum?

Yıllık izin ne zaman ücrete dönüşür?
Yıllık izin ne zaman ücrete dönüşür?

Yıllık izin ne zaman ücrete dönüşür?

Çamurlu yağmur devam edecek mi?
Çamurlu yağmur devam edecek mi?

Çamurlu yağmur devam edecek mi?

Sahurda ne yesek tok tutar?
Sahurda ne yesek tok tutar?

Sahurda ne yesek tok tutar?

Haftalık Burç Yorumları... Hangi Burç Nelere Dikkat etmeli?

Astrolog Ceylin Çelebi haftanın burç yorumlarını AKŞAM TV'ye değerlendirdi.

AKŞAM TV
EDİTÖR/KURGU: EDA CABUL

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları yeni haftaya nasıl başlayacak?

01-07 Mart haftası hangi burçlar şanslı, hangi burçlar şanssız? Nelere dikkat edelim?

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

Sevgili Koçlar, mart ayının ilk haftasına Ay Terazi burcunda giriyor olacağız. Hafta başında ikili ilişkileriniz ve sözleşmeleriniz önem kazanıyor olacak. Toplantılarınızı da pazartesi gününe almak yerinde olabilir zira Ay ile Merkür ve Satürn arasında destekleyici açı gün boyunca etkin olacaktır. Salı günü akşam saatlerinde Ay burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapacak. Hafta ortasında bilhassa ortak gelirleriniz ile ilgili yoğun bir gündeminiz söz konusu olabilir. Perşembe günü peş peşe gerginlikler yaşanabilir. Önemli kararlarınızı bugünlerde almamaya özen göstermeniz yerinde olacaktır. Cuma günü Ay Yay burcunda ve Merkür ile Jüpiter arasındaki etkileşim düşündüklerini gerçekleştirmen açısından uygun fırsatlar sunuyor olacak. Hepinize bolluk, bereket ve güzellikler dilerim.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Sevgili Boğalar, 1 Mart haftasına başlarken çalışma koşullarınızla ilgili konular öne çıkıyor olacak. İşlerinizle ilgili konuları düzenlemek isteyebilirsiniz. Salı günü Ay karşıt burcunuz olan Akrep burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerinizle ilgili konularda olumlu enerjiler çarşamba günü pozitif seyredecek. Hafta ortasında Ay Küçülen ay fazında ilerlerken yaptıklarınızı sunmanız açısından güzel fırsatlar sunuyor. Hafta sonu Ay yay burcunda ilerliyorken ödemelerinizle ilgili konularda partnerinizle görüşmeler içinde olabilirsiniz. Tüm işlerinizin yolunda gideceği harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, 1 Mart haftasında Ay Terazi burcunda güne başlıyoruz. Pazartesi günü enerjileri sakin ve görüşmeler adına uygun. Salı günü gündüz saatlerinde Ay'ın Jüpiter ile yapacağı olumlu açı sabah saatlerinde güzel destekler görebileceğinizi vurguluyor. Çarşamba günü Venüs ile Uranüs arasındaki etkileşim aşkta ani sürprizleri hayatınıza çekebileceğinizi vurguluyor. Cuma günü Ay karşıt burcunuz olan Yay burcuna geçiş yapacak. Eşinizle ilgili konulara fazlasıyla odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda Merkür ile Jüpiter arasında bir kavuşum açısı kesinleşeceğinden zihinsel açıdan hayli olumlu tavırlar içerisinde olacaksınız. Güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, 1 Mart – 7 Mart haftasına girişte evinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Çarşamba günü alacağınız beklenmedik haberler can sıkıcı olabilir. İkili ilişkilerinizde ise güzel gelişmeler olabilir. Ancak perşembe günü yoğun ve gergin enerjiler var. Bugünlerde önemli kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Aynı zamanda bu hafta cumartesi günü Ay Son dördün fazında ilerliyorken aklınıza takılan birtakım konuları yeniden değerlendirmeniz açısından iyi olabilir. Pazar günü eşinizle ilgili konular Ay'ın Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte öne çıkıyor olacak. Hepinize iyi haftalar dilerim.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslanlar, mart ayının ilk haftasında Ay Terazi burcunda ilerliyor olacak ve sizlerin açısından yakın çevre konularınız öne çıkıyor olacak. İletişimsel konularınızla ilgili olarak belirli düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü ilişkilerde heyecanlı durumlar olabilir ve beklemediğiniz bir teklif alabilirsiniz. Cuma günü Ay burç değiştirecek ve Yay burcuna geçiş yapacak. Çocuklar veya aşk hayatınızla ilgili düşündüklerinizi gerçekleştirmek adına günü değerlendirebilirsiniz. Hafta sonu Ay son dördün fazında ilerliyor olacak. Haliyle motivasyonunuzda yüksek olacak gözüküyor. Hepinize güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başaklar, Parasal konularınızın önem kazanacağı hafta başında anlaşmalar adına olumlu günlerdesiniz. Salı günü 17:09 ile 23:38 arasında Ay Akrep burcuna geçinceye kadar ki süreçte Ay boşlukta ilerliyor olacak. Bu zaman zarfında yeni bir iş başlatmamaya dikkat etmelisiniz. Perşembe günü görüşmeler açısından çok uygun enerjiler yok. Yakın yerlere seyahatleriniz gerçekleşebilir. Hafta sonu Ay Son dördün fazında ilerliyorken aklınıza takılan birtakım konuları yeniden değerlendirmeniz açısından iyi olabilir. Pazar günü çocuklarınıza vakit ayırmak isteyeceksiniz. Hepinize güzel ve sağlıklı bir hafta dilerim.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Teraziler, Mart ayının ilk haftasına Ay sizlerin burcunda başlıyor olacağız. Bireysel konularınızla ilgili düzenlemeler içerisinde olmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda önemli görüşmelerinizi de bugüne alabilirsiniz. Zihinsel uğraşlar açısından uygun enerjiler var. Hafta ortasında parasal kazanımlarına odaklanıyor olacaksınız. Perşembe günü yoğun etkiler var. Bilhassa yakın yerlere seyahatlerinizle ilgili gerginlik ve stres yaratabilecek durumlar söz konusu olabilir. Cumartesi günü saat 12:44 sonrasında Ay boşlukta ilerliyor olacak. Aynı zamanda aynı günün akşamı duygusal açıdan hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Hepinize güzel enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrepler, hafta başında rüyalarınız öne çıkabilir. Pazartesi ve salı günü önemli görüşmelerinizi düzenlemek açısından uygun. Çarşamba günü Küçülen ay fazında ilerleyen Ay işlerinizle ilgili güzel sonuçlar almanızı destekliyor. Perşembe günü kendinizle ilgili meselelerde ani kararlar almaktan uzak durmanızda yarar var. Hafta sonuna doğru parasal konularda daha temkinli hareket ediyor olacaksınız. Bilhassa görüştüğünüz kişilere dikkat etmelisiniz. Pazar günü yakın çevrenizle iletişiminizin olacağı ve sürpriz gelişmelerin olacağı bir gün olabilir. Hepinize iyi haftalar dilerim.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yaylar, 1 Mart haftasında Ay Terazi burcunda haftaya başlıyor olacağız. Kariyerinizden elde edeceğiniz kazancınızla ilgili olarak belirli düzenlemeler yapmak durumunda olabilirsiniz. Hafta ortasında Ay Akrep burcunda ilerliyor olacak. Rüyalarınız öne çıkabilir. Bir sağlık durumunuzla ilgili şifa getirebilecek bir tedaviye başlayabilirsiniz. Perşembe günü tartışmalara dikkat etmenizde yarar var. Hafta sonu Ay Son dördün fazında haliyle motivasyonunuzda hayli yüksek olacaktır. Aklınızdakileri yerine getirmek adına uygun enerjiler var. Hepinize iyi ve bol bereketli bir hafta dilerim.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 1 Mart haftasına girişte kariyerinizle ilgili konularda önemli konular sizler için önemli hale gelecek. Yoğun bir hafta sizleri bekliyor. Salı günü akşamı Ay burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapacak. Çarşamba günü sosyal çevrenizle olan görüşmeleriniz hız kazanabilir. Aynı zamanda aşk hayatınızla ilgili sürpriz mutlu edecek gelişmeler var. Perşembe günü gerginlikler söz konusu olabilir. Arkanızdan dönen işler önünüze düşebilir. Pazar günü Ay sizin burcunuzda ilerliyor olacak. Kendinize vakit ayırmak isteyebilir, sakin bir gün geçirebilirsiniz. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kovalar, 1 Mart haftasında Ay Terazi burcunda uzak akrabalarınızla ilgili konularda yoğun uğraşlarınız söz konusu olabilir. Hızlı ve yoğun enerjiler hafta boyunca etkin olacak gözüküyor. Perşembe günü gerginlikler bilhassa sosyal çevrenizle ilgili olarak öne çıkabilir. Ani gerginliklerden uzak durmanızda yarar var. Pazar günü hastaneler ya da kapalı alanlar ile ilgili işlerinizde uğraşlarınız söz konusu olabilir. Sevindirici gelişmeler akşam saatlerinde öne çıkıyor. Hepinize güzel enerjilerin etkili olacağı güzel bir hafta dilerim.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balıklar, mart ayının ilk haftasında yoğun çalışma enerjileri içerisinde olabilirsiniz. Çarşamba günü bilhassa duygusal ilişkilerinizde beklemediğiniz ancak sizleri çok mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir. Perşembe günü anneniz ya da ailenizdeki önemli kadın figürleri ile olan tartışmalara dikkat etmeniz yerinde olacaktır. Olaylar siz farkına varmadan büyüyebilir. Hafta ortasında Ay Son dördün fazında ilerliyorken konuların netleşmesi söz konusu olabilir. Aynı zamanda daha çok sosyal çevre ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize odaklı olacaksınız. Aklınızdakileri tamamlamak adına harekete geçebilirsiniz. Hepinize güzel enerjilerin aktif olduğu bir hafta dilerim.

  • Kategori:
    ANALİZ
  • Eklenme Tarihi:
    26.02.2021 16:16
  • Güncellenme Tarihi:
    28.02.2021 15:38
  • Kategori Videoları
Diğer İçerikler
title
Rusya ve Çin, ABD'ye karşı birleşiyor mu?

Rusya ve Çin, ABD'ye karşı birleşiyor mu?

title
Yerli aşıya nasıl gönüllü olabiliriz?

Yerli aşıya nasıl gönüllü olabiliriz?

title
İftira atarak yapılmak istenen ne?

İftira atarak yapılmak istenen ne?

title
Sahurda ne yesek tok tutar?

Sahurda ne yesek tok tutar?

title
İftarda neler tüketmeliyiz?

İftarda neler tüketmeliyiz?

title
Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

title
ABD'nin Afganistan'dan çekilmesi sembolik mi?

ABD'nin Afganistan'dan çekilmesi sembolik mi?

title
Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?

Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?

title
Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

title
Terörden temizlenen Hakkari'de büyük dönüşüm

Terörden temizlenen Hakkari'de büyük dönüşüm

title
Darbe imalı bildiri... Muhalefetin tavrı tartışma konusu...

Darbe imalı bildiri... Muhalefetin tavrı tartışma konusu...

title
Eski Türkiye heveslileri ne istiyor?

Eski Türkiye heveslileri ne istiyor?

title
CHP'li belediyeler yerinde sayıyor

CHP'li belediyeler yerinde sayıyor

title
Türkiye 'Küresel Oyunlara' karşı ne yapıyor?

Türkiye "Küresel Oyunlara" karşı ne yapıyor?

title
'ABD, Türkiye'ye yönelik mesajları NATO ve AB üzerinden veriyor'

"ABD, Türkiye'ye yönelik mesajları NATO ve AB üzerinden veriyor"

title
Kılıçdaroğlu neden HDP'yi eleştirmiyor?

Kılıçdaroğlu neden HDP'yi eleştirmiyor?

title
2023 manifestosu bize ne anlatıyor?

2023 manifestosu bize ne anlatıyor?

title
2023 manifestosu neler içeriyor?

2023 manifestosu neler içeriyor?

title
Terör ve mücadelede hangi mesajlar verildi?

Terör ve mücadelede hangi mesajlar verildi?

title
HDP'nin kapatılma davası siyaset denklemini nasıl etkiler?

HDP'nin kapatılma davası siyaset denklemini nasıl etkiler?

title
CHP İstanbul Sözleşmesi'ni neden kullanıyor?

CHP İstanbul Sözleşmesi'ni neden kullanıyor?

title
HDP'nin kapatılma davası... Bundan sonraki süreç nasıl olacak?

HDP'nin kapatılma davası... Bundan sonraki süreç nasıl olacak?

title
Biden, Putin'e neden 'katil' dedi?

Biden, Putin'e neden 'katil' dedi?

title
Algı siyasetiyle ne yapmak isteniyor?

Algı siyasetiyle ne yapmak isteniyor?