• $8,1502
  • €9,6932
  • 451.947
  • 1360.07
30 Mart 2021 Salı 19:20 | Son Güncelleme:

Yemin'in Reyhan'ı Özge Yağız'ın spor tarzına beğeni yağdı!

Yemin'in Reyhan'ı Özge Yağız'ın spor tarzına beğeni yağdı!

Yemin dizisinde canlandırdığı Reyhan karakteri ile yıldızı parlayan Özge Yağız'ın spor tarzını konuşturduğu paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. Hayranlarından beğeni yağan paylaşımına güzel oyuncunun sevgilisi Gökberk Demirci de kayıtsız kalamadı.

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin'de canlandırdığı Reyhan karakteri ile adını geniş kitlelere duyuran Özge Yağız son dönemin popüler isimlerinden. Yemin dizisinde sevgilisi Emir'i canlandıran Gökberk Demirci ile gerçek hayatta da aşk yaşamaya başlayan ve ilişkilerinde evlilik kararı alan Özge Yağız, spor tarzını yansıttığı sosyal medya paylaşımıyla hayranlarından tam not aldı.

Doğal güzelliği ile Türk sinemasının usta oyuncusu Türkan Şoray'a benzetilen Özge Yağız son olarak Sol Yanım dizisinde Serra karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştı. Reytinglerde yeterli ilgiyi göremeyen dizinin final yapmasıyla Özge Yağız hayranları büyük üzüntü yaşamıştı. Şimdilerde herhangi bir projede adı anılmayan genç oyuncu hayranlarıyla sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla etkileşimini sürdürmeye devam ediyor.

Instagram hesabında 1 milyon 900 bin takipçisi bulunan ünlü isim son paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Doğanın içinden verdiği pozda spor tarzını konuşturan ve doğal halini yansıtan 24 yaşındaki oyuncunun paylaşımı hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

Kısa sürede binlerce yorum ve beğeni alan Özge Yağız'ın pozuna sevgilisi Gökberk Demirci'de kayıtsız kalamadı. Sevgilisinin paylaşımlarına adeta klasikleştirdiği sonsuzluk işareti ile karşılık veren ünlü oyuncunun bu paylaşımı çiftin hayranlarını mest etti.

Öte yandan Gökberk Demirci sevgilisi Özge Yağız ile şu fotoğraflarını paylaşmış aşklarının doludizgin devam ettiğini gözler önüne sermişti.

Meryem Uzerli'den kızlarıyla günaydın pozu! Lily Koi'nin yüzünü gösterdi

<p>Peki, kod 29 olarak bilinen fedih kodunun kaldırılması ne  anlam ifade ediyor? Çalışma hayatından

Kod 29'un kaldırılması ne anlam ifade ediyor?

Kaçak kazıda bulunan Roma dönemine ait 40 eser Çorum Müzesi'nde sergileniyor

Balıkesir'e yerleşen kadın girişimci, ağaç dallarını ekonomiye kazandırıyor

Uygarlık tarihine ışık tutan 12 bin yıllık kazı başlıyor