• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
30 Mart 2021 Salı 18:41 | Son Güncelleme:

Meryem Uzerli'den kızlarıyla günaydın pozu! Lily Koi'nin yüzünü gösterdi

Meryem Uzerli'den kızlarıyla günaydın pozu! Lily Koi'nin yüzünü gösterdi

Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan'ı olarak yıldızı parlayan Meryem Uzerli'nin kızlarıyla yaptığı paylaşım olay oldu. İkinci kez anne olan ünlü oyuncunun kızlarıyla verdiği "Günaydın" pozu sosyal medyada büyük beğeni topladı. Lily Koi'nin yüzünü artık saklamayan Uzerli'nin paylaşımlarına beğeni yağdı.

Bir döneme damga vuran dizi Muhteşem Yüzyıl'da canlandırdığı Hürrem Sultan karakteriyle gönüllere taht kuran Meryem Uzerli kızlarıyla birlikte yer aldıkları paylaşımlarıyla büyük beğeni topladı.

Almanya'da yaşayan güzel oyuncu yakın zamanda ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Can Ateş'ten olan kızı Lara'yı 2014'te kucağına alan ünlü isim, ikinci kızı Lily Koi'yi 3 ay önce dünyaya getirmişti. Son paylaşımlarında bir hayli büyümüş olduğu gözlenen Lily Koi'nin yüzünü Meryem Uzerli artık gizlemiyor.

Instagram hesabında 6 milyon 600 bin takipçisi bulunan Meryem Uzerli story'sinden kızları Lara ve Lily Koi ile birlikte yer aldıkları yeni karelerini "Günaydın" yazarak paylaştı.

37 yaşındaki ünlü oyuncu kızlarıyla verdiği pozlarında bebeği Lily Koi'nin yüzünü net olarak hayranlarıyla paylaştığı görüldü.

Kızlarıyla ev ortamındaki keyifli hallerini paylaşan Meryem Uzerli'nin çocuklarının sevimliliği ise hayranları tarafından çok konuşuldu.

Öte yandan doğum kilolarından kısa sürede kurtulan güzel oyuncu, sosyal medyadan paylaştığı makyajlı fotoğrafları ile dikkat çekmişti. Güzelliğini konuşturan Uzerli'nin bu pozlarına beğeni yağmıştı.

Yemin'in Reyhan'ı Özge Yağız'ın spor tarzına beğeni yağdı!

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de