• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
30 Ocak 2021 Cumartesi 22:02 | Son Güncelleme:

Yemin'in aşıkları Özge Yağız ve sevgilisi Gökberk Demirci aşka geldi! Paylaşımlarına beğeni ve yorum yağdı

Yemin'in aşıkları Özge Yağız ve sevgilisi Gökberk Demirci aşka geldi! Paylaşımlarına beğeni ve yorum yağdı

Özge Yağız-Gökberk Demirci aşka geldi. Yemin dizisinden çıkan aşkın kahramanları Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin Instagram paylaşımları sosyal medyada fırtınalar estirmeye devam ediyor. Ünlü çiftin yeni pozlarına ve karşılıklı iltifatlarına hayranları tarafından binlerce beğeni ve yorum geldi.

Özge Yağız-Gökberk Demirci aşkı tam gaz devam ediyor. Ünlü aşıkların yeni paylaşımları hayranlarını mest etti. Birlikte yer aldıkları karelerini Instagram'dan paylaşan aşıklara takipçileri yine büyük ilgi gösterdi. Reyhan ve Emir rollerini üstlendikleri Yemin dizisinde takipçileri tarafından çok yakıştırılan ünlü oyuncular gerçek hayatta da sevgili olarak hayranlarının gönlünde adeta taht kurmuşlardı.

Kanal 7'de Emir karakterini canlandıran Gökberk Demirci diziye devam ederken Özge Yağız sürpriz bir kararla yapıma veda etmiş, Star TV'de bu sezon yayına başlayan Sol Yanım dizisine başrol olarak geçiş yapmıştı. Serra karakteri ile seyirci karşısına çıkan güzel oyuncu ve Gökberk Demirci'nin birliktelikleri konusunda hayranları endişe duysa da bu durumun yersiz olduğu çok geçmeden anlaşıldı. Çünkü çok beğenilen bu çiftimiz, yaptıkları paylaşımlarla aşklarının doludizgin devam ettiğini ve dizi ayrılığının birlikteliklerine yansımadığını adeta kanıtladı.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci'den yeni bir paylaşım daha geldi. Oyuncu çiftten Özge Yağız Instagram story'sinden yaptığı paylaşımda sevgilisi ile birlikte yer aldıkları eski bir karesini paylaşarak "Günlerden bir gün koştur koştur mezata yetişmişiz" notu ile takipçilerine sundu. Sevgilisinin bu paylaşımını yakışıklı oyuncu kendi story'sinden paylaştı.

Dizileri nedeniyle çok sık bir arada göremediğimiz çiftten gelen yeni paylaşımlar, sevgililerin mutlu birlikteliklerinin sorunsuz bir şekilde devam ettiğini gözler önüne serdi.

Takipçilerinin yakın markajındaki Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin bu paylaşımlarının ardından sevilen çiftten yeni bir sürpriz daha geldi. Birlikte çekildikleri bir fotoğraflarını yayınlayan Özge Yağız, paylaşımına "Değerlim, 01.01.2021" yazarken sevgilisinin de "En değerlim" notu ile karşılık vermesi dikkatlerden kaçmadı. 

Özge Yağız'ın paylaştığı sevilen çiftin son fotoğraflarına hayranları da kayıtsız kalamadı. Paylaşıma kısa sürece binlerce yorum ve beğeni yağdı.   Ünlü  çifte takipçilerinden gelen bazı yorumlar ise şu şekilde oldu: "Ne kadar tatlısınız, bizim değerlimiz siz, hep yan yana sımsıkı olun, güzel çift yüzünün ve gözleriniz hep gülsün inşallah, canım aşklar hep mutlu olun...

Sol Yanım'ın Serra'sı Özge Yağız'dan şoke eden paylaşım! Ünlü oyuncuyu görenler şaşkına döndü

Sol Yanım dizisinin Serra'sı Özge Yağız takipçilerini güzelliğiyle büyüledi

<p>Samsun'da eski eşi E.M.'yi sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının önünde öldüresiye döven İbrahim

Samsun'daki caninin ifadesi ortaya çıktı: Bir anda gözüm döndü ve sinir krizi geçirdim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı